SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Do Binia - low carb i robienie masy

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11364

Nowy temat Dział zamknięty
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 17217 Wiek 47 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 86319
ban

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
na zasadzie pojawiam sie i znikam
i znow sie pojawie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43
panowie low carb to pomylka dla kulturysty gdyz miesnie do dzwigania duzych ciezarow potrzebuja ww
...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
ale niekoniecznie tyle ile sie ogolnie przyjmuje :D

prosze przesledz chocby ten watek :D
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 17217 Wiek 47 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 86319
bedtimesle - widać ci mięśnie brzucha?

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43
w dobrym swietle tylko widac brzuch
do jarekboy, radze i sprwdzic tarczyce bo ponoc ludzie z niskim poziomem t4 i t4 zle reaguja na wegle i ten objaw swedzaca sucha skora skora to tez ma z tym zwiazek,poprostu wegle zamiast docierac do komorek zatrzymuja sie w tkance posdkornej stad te objawy,pewnie tez masz tak ze jak zjesz duzo ww szczegolnie slodyczy to goraca ci i sie pocisz i nerwowy jestes?ja np tez zle reaguje na tluszcze mleczne, wiec najlepszym zrodlem beda chyba tluszcze jednonienasycone jak oliwa,migdaly,ewocado czy maslo migdalowe, jesli jeszc bardzo malo ww to chyba zoltka sa najlepsze i najzdrowsze.
z kolei moj kumpel ma nadczynnosc tarczycy i tez zle reaguje na ww bo za szybko je przerabia na energie i nie ma glokogenu w miesniach mimo duzej ilosc ww w diecie, wiec on musi jesc duzo tluszczu.
...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
dlatego wazne aby diete dostosowywac pod swoje mozliwosci i wymagania :D
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7999 Wiek 1 rok Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 70885
zrobiłem sobie kompleksowe badania
tutaj wyniki

https://www.sfd.pl/Chudnę_w_niesamowitym_tempie_%_-t506267-s6699.html#eot

z tym jedzeniem wegli, sucha skora, poceniem, podgrzewaniem ciała i nerwowością - dokładnie tak mam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43
czyli nie jestem sam, tak sie zastanawiam moze to jednak nadczynnosc a nie niedoczynnosc ,badania moga byc nieobiektywne bo jest cos takiego jak wrazliwosc receptorow t3 i t4
,moge ci polecic co mi pomaga troche , napewno zle reaguje na potas i magnez nawet duze ilosc warzyw zle na mnie dzialaja jak na ironie, suplementacjawapniem mi pomaga ,chodzi moje cialo i zwieksza napiecie i twardosc , 2 chela olimpu capsy biore dziennie,dobrze tez sie czuje po kofeinie i innych termogenikach bo wypalaja nadmiar wegli spod skory i wode.powiem tylko tyle ze cos jest z nami nie tak ale nie wiem co mimo lat badan, pewnie tez masz lekko zanizony testosteron zaloze sie.
...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
a nie prosciej bazujac juz na tym co sie samemu nauczylo dopasowac dalsze elementy ukladanki ??
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Dział zamknięty
Poprzedni temat

dlaczego Olimp nie wydał biaka w formie pudingu?

Następny temat

Tauryna a tlenek azotu

electro
Polecane artykuły