SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

testy do szkoły strażackiej

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 43657

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 150 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21850
jak juz jest temat o szkole strazackiej to ja mam kilka pytan:

Czym sie rozni szkola aspirancka od głównej w Warszawie? Gdzie jest wiekszy poziom i po której szkole mamy lepsze wykształcenie?

Jest jeszcze mozliwosc złożenie papierów? Do kiedy jest termin?

Z matury zdawałem jedynie matematyke wiec pewnie to nie wystarczy zeby sie dostac, ta chemie i fiza jest obowiazkowa? Jesli tak to pewnie spróbuje dopiero w przyszłym roku, bo olewałem sobie te przedmioty myslalem ze nie beda mi do niczego potrzebne.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 388 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5856
A ma ktoś odpowiedzi do testów 2006-2008 ? ja startuje w poznaniu 31czerwca wiec niedługo... a odpowiedzi nie moge znaleść. może mógł by mi ktoś kto już je rozwiązał ?? pozdrawiam

Tylko Ciężka Praca Da Efekty

Siłownia u Walusia
http://www.sfd.pl/Siłownia_u_Walusia_-t726065.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 90 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4024
na drążku robię maxa (24)

a jeśli chodzi o szkoły to tak:
Szkoła Główna Służby Pożarniczej w Warszawie trwa 4 lata. Po skończeniu masz tytuł inżyniera i pierwszy stopień oficerski(młodszy kapitan). Musisz mieć maturę z matematyki i fizyki lub chemii. Na egzaminie jest tor przeszkód.

Natomiast nauka w Szkole Aspirantów trwa 2 lata. Po skończeniu masz technika pożarnictwa i pierwszy stopień aspirancki(młodszy aspirant). Na egzaminach wstępnych masz biegi na 50m i 1000m, a także podciąganie na drążku. Na drugi dzień jest test z chemii i fizyki.

Z tych najważniejszych rzeczy to chyba na tyle... Jeśli chcesz wiedzieć więcej to wejdź tutaj:

www.sapsp.pl
www.cspsp.pl
www.sapsp.edu.pl
www.sgsp.edu.pl
www.strazak.pl 

Barça - más que un club

Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1362 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 36432
kto do czestochowy startuje?

Some people dream... of breaking free.. of pushing limits... beyond the physical... beyond the mental... and some people... live the dream

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 978 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4416
ja do krakowa, ale zastanawiam sie czy warto.. bo zarobki po tym pewnie lipa, może spróbue jednak do Szczytna...

Co ty k***a wiesz o spamowaniu???

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1362 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 36432
a co masz w szczytnie?
a jakie masz wynki sprawnosciowe?

Zmieniony przez - Dofik w dniu 2009-06-19 15:13:44

Some people dream... of breaking free.. of pushing limits... beyond the physical... beyond the mental... and some people... live the dream

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 90 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4024
Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie
www.wspol.edu.pl/ 

Barça - más que un club

Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 139 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4324
witam, ja startuje do Krakowa, życze wszystkim powodzenia :D
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 978 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4416
no to tak jak ja.. kraków podobno najlepszy, ale ja mam wątpliwości co do przyszłośći po tej szkole

Co ty k***a wiesz o spamowaniu???

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1362 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 36432
ja slyszalem ze czestochowa najlepsza bo tamm mieszkam

Some people dream... of breaking free.. of pushing limits... beyond the physical... beyond the mental... and some people... live the dream

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szerokość opon ,a styl jazdy

Następny temat

Jak spalic miesnie nog??

electro
Polecane artykuły