Witam, na początek tak.
mam 19 lat, 183cm wzrostu, 87kg wagi.
Proszę was o pomoc w ustaleniu na jakim poziomie kalorycznym i rozkładzie btw powinienem mieć diete jeżeli mam tendencje do szybkiego tycia, a chce sie stopniowo budować nei przybierając szybko na wadze. Dziękuje za pomoc z góry i proszę o nie pisanie bezsensownych odpowiedzi. Pozdrawiam
Dodam że ćwicze 5 razy w tyg do tego bieganie i rower.
mam 19 lat, 183cm wzrostu, 87kg wagi.
Proszę was o pomoc w ustaleniu na jakim poziomie kalorycznym i rozkładzie btw powinienem mieć diete jeżeli mam tendencje do szybkiego tycia, a chce sie stopniowo budować nei przybierając szybko na wadze. Dziękuje za pomoc z góry i proszę o nie pisanie bezsensownych odpowiedzi. Pozdrawiam
Dodam że ćwicze 5 razy w tyg do tego bieganie i rower.
sisejo
Krzysztof Piekarz