SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta dla mnie 21/187/78

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 658

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam. Otóż od jakiegoś czasu się odchudzam. Ważyłem prawie 85kg. Teraz jest już 78kg. Zacząłem początkowo od samej diety. Ostatnio dorzuciłem bieganie (biegam wieczorami - tak 22.00, przez ok. 45-50 minut). Poza tym robię tylko a6w wieczorem, żeby zrobić trochę masy na brzuchu. Na siłownię przez czerwiec nie dam rady chodzić, bo od rana do wieczora siedzę na przemian to na uczelni, to w pracy. Mam problem odnośnie modyfikacji mojej diety. Ile gram białka/tłuszczu/węgli mam dziennie spożywać (ewentualnie ile kalorii na posiłek)? O której powinienem jeść ostatni posiłek? Ile posiłków dziennie?

Wiek: 21
Wzrost: 187cm
Waga: 78,5kg
Aktywność ruchowa: głównie biegi i ćwiczenia brzucha - a tak to pracuje przy komputerze

Liczyłem sobie poziom tłuszczu jak jeszcze ważyłem 85kg.
Wyszło mi wtedy, że aby wyglądać idealnie, to muszę schudnąć do granic 72-73kg. No i tak to gdzieś będzie, bo widzę po sobie ile ubyło i mniej więcej widać, że jak pójdzie koło 5-6kg to będzie lux:D

Czy powinienem dorzucić jakiś spalacz? Jak tak to jaki?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
spalacz sobie daruj

co do reszty
masz od tego podwieszone posty
nastepny temat mozesz zalozyc dopiero po ich przeczytaniu i znalezieniu odpowiedzi na wszystkie zadane pytania

Zmieniony przez - wylliam w dniu 2009-05-28 01:38:07

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Potrzebuje pomocy !

Następny temat

Miesiączka się spóźnia od chudnięcie?

WHEY premium