SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Pierwszy cykl na stacku... Co na początek ??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3353

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 425 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 37315
Siema. Jak w temacie, jestem już po dwóch cyklach na olimp mc, i olimp tcm. Chce wziąć jakiegoś stacka. Na forum większość poleca na pierwsze cykle na stackach CELL PUMP-a. Jednak mi się wydaje, że to poprosty zwykły jabłczan z paroma marnymi dodatkami ( Olimp Tcm to też jabłczan i kiepsko zadziałał, lepszy był monohydrat ). Myślałem nad Nitrobolon II, Horse Power, X-Pand, Storm, Massacra, Cell Tech, jednak moje myśli wciąż pozostają przy Horse Power... Proszę o porady... I jeszcze jedno takie poytanko, kiedy są lepsze efekty w stosowaniu stacku: Kiedy np. kupuje jedną puche horse power i łącze ją z mono, czy kupuje dwie puchy horse power bez mono ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2081 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21606
wybralbym ktorys z tych hp,xp,nitrobolon i polaczyl z jedna forma kreatyny.
Wszystkie wymienione stosowalem i sa ok.

Ogolnie jak cie stac to mozesz jechac na samym hp czy tam xpandzie wszystko zalezy od kasy i wyniki powinny byc minimalnie lepsze niz przy laczeniu z pojedyncza forma (teoretycznie) a w praktyce wychodzi bardzo podobnie .
Ogolnie kreatyna to kreatyna a tych kilka skladnikow w stackach wcale jakos nie wplywa mocno na jej dzialanie.

Bez Farmaceutyki Nie Ma Co Liczyć Na Wyniki .

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 425 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 37315
Wiadomo, że wolał bym wybrać jakieś tańsze rozwiązanie, tylko nie chce utopić kasy w błoto... to jaki stack polecił byś mi najbardziej z tych wymienionych ?? Jeśeli np. zdecydował bym się na Horse Power i chciałbym go polączyć z pojedynczą formą to z czym najlepiej ?? Mono ? Jabłko ? Ester ? bo na kretke to bede miał 200zł max więc rozmyślam nad następującymi rozwiązaniami:
-HP+(mono, jabłko, ester, cell pump)- niewiem co wybrać,
-XP+XP,
-Nitro II+Nitro II,
-Nitro II+(mono, jabłko, ester, cell pump)- niewiem co wybrać
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52628
kasy nie utopisz jak dieta bedzie
bierz stacka + mono
np Hp+mono
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 425 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 37315
Bo jest jeszcze CELL TECH, kumpel siedzi w londynie i za 2 tyg wraca, może mi przywieźć dwie puchy 3040g- za 100zł jedna. W polsce jedna kosztuje około 200zł. Tylko nigdzie nie widze opinii o nim.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1540 Wiek 31 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 34323
mozesz np.
kaizen xtreme stack + mono/jabłko/ester
S+S
ME2 + mono/jabłko/ester
jest bardzo dużo wariantów.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2081 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21606
moze byc i hp+mono
DT
rano porcja mono 5g , przed tren 10g hp po tren. 10 g hp
DNT
5 g mono rano po poludniu 10 g hp.

rownie dobrze zamiast mono moze byc jablczan albo ester wszystko zalezy od ciebie co dobierzesz duzych roznic nie bedzie.

Bez Farmaceutyki Nie Ma Co Liczyć Na Wyniki .

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1473 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21949
Wtrace rowniez swoje grosze na pierwszy stack nie celuj w hp. Rownie dobrym wyborem bedzie N.O.K.O lub Nox Stac do tego pojedyncza forma krety i roznicy zbytnio nie odczujesz jedynie w kieszeni pare zl zostanie
pozdro

Po kontuzji, wracam małymi kroczkami do formy :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1319
W sklepie sfd masz XP za niecale 100zl puche wiec spokojnie moglbys zrobic cykl na XP+XP.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 425 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 37315
Yakumo teraz zastanawiam się nad Twoimi propozycjami ;P bo rzeczywiście ten N.O.K.O wydaje się być niezły ;] i składowo w ch** lepszy od Cell Pump, ciekawe co reszta powie na N.O.K.O
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 22471 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101363
Cell Pump to sraka ...

baaaaaaardzo ubogi stack

Celowalbym w cos typu:

Nitrobolon II, Creashot, Xpand....

plus

pojedyncza forma mono/jablczan

Zmieniony przez - Siodema w dniu 2009-05-15 16:35:33

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Venom

Następny temat

Hydroxucut Hardcore

electro
Polecane artykuły