Chciał bym zwiększyć swoje mięśnie i nie wiem jaki trening stosować ...Jak na razie ćwiczyłem trening FBW nie zmieniony taki jak jest w necie orginalny ;/ Czuje tylko po prawe siły klatki i braków ...ale nic mi nie rosną ani biceps ani barki ani klata;/:( Mogli byście wkleić jakiś dobry trening dla mnie jeśli był juz poruszony bo ja nie moge znaleść żadnego ...Albo ułożyć sami ...Bardzo bym prosił..Może jeszcze przyda wam sie moje wymiary ciała (wstyd mowić) .Udo (54) , Łydka (35) , Biceps (32) , w klacie (92) .
Pozdrawiam i prosze o szybkie porady i odpowiedzi
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 16
Waga: 61
Wzrost: 173
Cel treningowy: Zwiększenie mięśni
Staż treningowy na słowni: 3 miesiące
Uprawiane inne sporty: Lekkaatletyka
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): Sztanga , sztangielki , drążek , ekspandor , ławka , stojaki
Dieta: -
Przeciwskaznania medyczne: Zdrów
Zażywane suplementy: Nigdy
Pozdrawiam i prosze o szybkie porady i odpowiedzi

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 16
Waga: 61
Wzrost: 173
Cel treningowy: Zwiększenie mięśni
Staż treningowy na słowni: 3 miesiące
Uprawiane inne sporty: Lekkaatletyka
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): Sztanga , sztangielki , drążek , ekspandor , ławka , stojaki
Dieta: -
Przeciwskaznania medyczne: Zdrów
Zażywane suplementy: Nigdy
Krzysztof Piekarz