Witam i bardzo prosze o pomoc, trenuje Muay Thai 5 razy w tygodniu, dodatkowo biegam codziennie ok 50 minut, dodatkowo chcialam zaczac chodzic na siłownie oraz basen i nie wiem czy nie jest tego za dużo... Jezeli nie to jaka diete powinnam stosowac ( cel to redukcja tkanki tluszczowej no i przyrost masy miesniowej) i jeszcze jedno pytanko jak rozłozyc te treningi ? Bo po silowni chyba miesien musi miec czas na odbudowe, a jak nastepnego dnia mam np MT to nie wiemc czy bedzie to mozliwe... Bardzo prosze o odpowiedz.
Płeć: Kobieta
Wiek: 19
Waga: 58-60
Wzrost: 175
Cel treningowy: redukcja tkanki tłuszczowej, przyrost masy mięsniowej
Staż treningowy na słowni: -
Uprawiane inne sporty: Muay Thai
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): -
Dieta: -
Przeciwskaznania medyczne: skolioza (nieduża)
Zażywane suplementy: -
Zmieniony przez - Yoolca w dniu 2009-04-30 23:07:01
Płeć: Kobieta
Wiek: 19
Waga: 58-60
Wzrost: 175
Cel treningowy: redukcja tkanki tłuszczowej, przyrost masy mięsniowej
Staż treningowy na słowni: -
Uprawiane inne sporty: Muay Thai
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): -
Dieta: -
Przeciwskaznania medyczne: skolioza (nieduża)
Zażywane suplementy: -
Zmieniony przez - Yoolca w dniu 2009-04-30 23:07:01
Krzysztof Piekarz