witam.mam 19lat 190cm wzrostu i ... 107kg wagi
.
mam dość , postanawiam schudnąć...
napisze jak planuje sie odżywiać przez najbliższy miesiąc i proszę o ocenę ew.poprawki . z góry dziękuję.
śniadanie - 7.30 - kawa 1 łyżeczka cukru.
lunch - 10.00 - jajka na twardo , ciemne pieczywo, sałata(zamiennie)
obiad - 13.00 - kawałek chudego mięsa, marchewka, sałata (zamiennie)
do końca dnia nic, ew. do godz. 18 jakieś świeże owoce.
dużo wody (2l conajmniej).
co o tym myślicie?
jeszcze raz z góry dziękuję za odpowiedzi.
.
mam dość , postanawiam schudnąć...
napisze jak planuje sie odżywiać przez najbliższy miesiąc i proszę o ocenę ew.poprawki . z góry dziękuję.
śniadanie - 7.30 - kawa 1 łyżeczka cukru.
lunch - 10.00 - jajka na twardo , ciemne pieczywo, sałata(zamiennie)
obiad - 13.00 - kawałek chudego mięsa, marchewka, sałata (zamiennie)
do końca dnia nic, ew. do godz. 18 jakieś świeże owoce.
dużo wody (2l conajmniej).
co o tym myślicie?
jeszcze raz z góry dziękuję za odpowiedzi.
Krzysztof Piekarz



i ze szybko wroci to razy 2
pierwsze 3 kilo poleci Ci z oczyszczenia jelit skurczeniu zoladka i utraty wody xD tak samo jak obwod brzuchacza
, dieta to nie tylko chudniecie ale i oczyszczanie z toksyn, sposób żywienia... tym bardziej jak zmniejszysz ilość soli w posiłkach trzeba wiecej pić