SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy można wymieszać WPC z ryżem?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1720

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 289 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3292
Tak jak w temacie, sam ryż jest bez smaku, biorę WPC Łowickie i czy mogę sobie do michy wrzucić ryż i wlać te WPC, wymieszać i zjeść?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
pewnie ze mozna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 289 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3292
Wielkie dzięki Bo właśnie jem ten ryż i po raz pierwszy WPC i na sucho za kija nie chce mi wejść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
mieszaj jasne...
wszelakie mieszanie jest dozwolone o ile Ci smakowo podchodzi...
wiec czy to bezie ryz, czy makaron itp to droga wolna

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 56
Hej ja mam problem mam proviron i nie wiem czy wziąść go z testosteronem czy z odblokiem??? Był bym wdzięczny za szybką odpowieć.

Kamil

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1155 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7174
przejdz do działu doping.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

proszę o ocenę ;]

Następny temat

Co jeść przed i po bieganiem?

WHEY premium