SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

proszę o ocenę ;]

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 815

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6
witam.mam 19lat 190cm wzrostu i ... 107kg wagi .
mam dość , postanawiam schudnąć...
napisze jak planuje sie odżywiać przez najbliższy miesiąc i proszę o ocenę ew.poprawki . z góry dziękuję.
śniadanie - 7.30 - kawa 1 łyżeczka cukru.
lunch - 10.00 - jajka na twardo , ciemne pieczywo, sałata(zamiennie)
obiad - 13.00 - kawałek chudego mięsa, marchewka, sałata (zamiennie)
do końca dnia nic, ew. do godz. 18 jakieś świeże owoce.
dużo wody (2l conajmniej).
co o tym myślicie?
jeszcze raz z góry dziękuję za odpowiedzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1139 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8505
proszę o ocenę ;]

2/10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 374 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4948
1 / 10

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6
poprawki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1139 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8505
Tak jak nie da się przerobić malucha na mercedesa, tak nie da się tego przerobić na dobrą dietę.
Co zrobić? Wyrzucić to i kolejno:
1. Obliczyć zapotrzebowanie kcal
2. Rozłożyć to umiejętnie na B/T/W
3. Rozłożyć to umiejętnie na wszystkie posiłki
4. Dobrać odpowiednie źródła B/T/W
5. Dobrać ich ilość by zapotrzebowanie się zgadzało
6. Jeść i chudnąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 374 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4948
hmm ja to jestem na redukcji pije tylko wode cukru nie uzywam wogle , cwiczysz silownie biegasz czy cos ?? poczytaj troche o dietce uloz cos i wrzuc wtedy sie oceni pzdr

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4
zastosuj cos takiego jak "dieta kopenhaska" W ciagu 14 dni spada Ci od 10 kg w góre. Dieta sie sprawdza,polecam:)

P.S-tylko tzreba byc przy niej twardym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4
a diete taka znajdziesz wpisujac w wyszukiwarke internetowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1139 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8505
Brunetka00
Własne wypowiedzi, o ile są ostatnie w danym temacie, można edytować. Nie trzeba pisać drugi raz z rzędu.
Po drugie - tutaj jest forum sportowe. SFD = SPORTOWE forum dyskusyjne. Zakładam, że tutaj użytkownikom robi różnicę, czy tracą tłuszcz czy mięśnie, a także zależy im na tym, by wagę móc bez większych wyrzeczeń utrzymać. Także po upływie dłuższego czasu, gdy metabolizm będzie spadał, a czasu człowiek będzie miał coraz mniej.

Dwie dziewczyny na trzy, które zakładają tutaj tematy z prośbą o pomoc w schudnięciu w stosowanych wcześniej dietach wpisuje: 'Dieta kopenhaska', 'dieta 1000 kcal', bądź inne diety głodówkowe własnej twórczości. Skuteczności diety nie mierzymy samym: schudłam X kg po 2 tygodniach/miesiącu.
Ale raczej: wciąż mam X kg mniej, choć redukcję zakończyłam już rok temu. I utrzymanie wagi nie sprawia mi problemu.

Zmieniony przez - Venomik w dniu 2009-04-24 14:41:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6
ja na razie chce max redukcje zrobic tak do 90kg a potem postarac sie utrzymac. dlatego mysle o glodowce, biegam mniej wiecej 60min codziennie wieczorem, tzn od dzisiaj ;] (piątku) i tak samo dzisiaj bardzo mało jadłem, zobacze po tygodniu czy waga spadnie. apropo's super diet 8 posiłkowych itp. nie mam na to czasu (praca,szkoła) nie mam na to kasy. wiec nie utrzymałbym takiej diety za nic a głodówke i owszem. zobaczmy po tygodniu. pozdrawiam wszystkich :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 414
Ocena 2/10 za warzywa

owszem stracisz duzo Kilo szkoda ze to nie bedzie tylko tluszcz i ze szybko wroci to razy 2 pierwsze 3 kilo poleci Ci z oczyszczenia jelit skurczeniu zoladka i utraty wody xD tak samo jak obwod brzuchacza 2 litry to nie tak duzo ja pije 4 , dieta to nie tylko chudniecie ale i oczyszczanie z toksyn, sposób żywienia... tym bardziej jak zmniejszysz ilość soli w posiłkach trzeba wiecej pić

jak stać Cie na te kalorie od których urosłeś/aś to na dobra dietke tez

https://www.sfd.pl/Dieta_-_ułóż_sam_a_-t315296.html
oraz zapoznaj się z tabela "Indeks Glikemiczny"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mój wzrost :) Czy mam szanse urosnąć ?

Następny temat

Czy można wymieszać WPC z ryżem?

WHEY premium