Polecam paralotniarstwo:
Kurs podstawowy na malych gorkach (ok.100m) polega na :)
-Zlociku 5m nad ziemia
-Wspinaczce ze szpejem pod gorke (wazy jakies 20kg i cholernie niewygodnie sie niesie, szczegolnie gdy wieje wiatr)
.... I tak od rana do wieczora
Taki program maja zapewnione wszystkie nieloty na kursie ktory trwa tydzien.
Kondycha rosnie jak diabli.
Pierwszego dnia malo pluc nie wyplulem.
Pozdrowionka
Mr Muscle
Kurs podstawowy na malych gorkach (ok.100m) polega na :)
-Zlociku 5m nad ziemia
-Wspinaczce ze szpejem pod gorke (wazy jakies 20kg i cholernie niewygodnie sie niesie, szczegolnie gdy wieje wiatr)
.... I tak od rana do wieczora
Taki program maja zapewnione wszystkie nieloty na kursie ktory trwa tydzien.
Kondycha rosnie jak diabli.
Pierwszego dnia malo pluc nie wyplulem.
Pozdrowionka
Mr Muscle
Krzysztof Piekarz
))0
