Witam. Pierwszy miesiąc treningów rozpocząłem od ogólnorozwojowego. Natomiast od 3 miesięcy regularnie mam trening:
poniedziałek
plecy, triceps
środa
barki, brzuch, nogi
piątek
klatka, biceps
Jedyny efekt jaki od tego czasu mam to siła.
Ćwiczę z nadzieją powiększenia masy ale nie ma żadnych efektów. Jeśli chodzi o odżywianie to nie mam możliwości (finansowych i czasowych) stosowania konkretnej diety.
Rano mleko (zazwyczaj owsianka)
W szkole 2-3 kanapki z szynką
Obiad co najmniej godzinę przed treningiem (zazwyczaj coś z ryżem; oraz mięso, kurczak itp.)
Kolacja godzinę po treningu zazwyczaj ser.
W międzyczasie jogurty, owoce.
Zastanawiam się nam odżywką Magnum 8000 (polecają mi znajomi). Chociaż jak trochę czytam to nie wiem czy lepiej na początek nie brać samego białka? Żeby w ogóle mieć jakąś masę i podstawy do budowania sylwetki
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 18
Waga: 67
Wzrost: 182
Cel treningowy: masa
Staż treningowy na słowni: 4 miesiące
Uprawiane inne sporty: koszykówka, siatkówka
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): full osprzęt siłownia
Dieta: opisana w poście
Przeciwskaznania medyczne: brak
Zażywane suplementy: brak
poniedziałek
plecy, triceps
środa
barki, brzuch, nogi
piątek
klatka, biceps
Jedyny efekt jaki od tego czasu mam to siła.
Ćwiczę z nadzieją powiększenia masy ale nie ma żadnych efektów. Jeśli chodzi o odżywianie to nie mam możliwości (finansowych i czasowych) stosowania konkretnej diety.
Rano mleko (zazwyczaj owsianka)
W szkole 2-3 kanapki z szynką
Obiad co najmniej godzinę przed treningiem (zazwyczaj coś z ryżem; oraz mięso, kurczak itp.)
Kolacja godzinę po treningu zazwyczaj ser.
W międzyczasie jogurty, owoce.
Zastanawiam się nam odżywką Magnum 8000 (polecają mi znajomi). Chociaż jak trochę czytam to nie wiem czy lepiej na początek nie brać samego białka? Żeby w ogóle mieć jakąś masę i podstawy do budowania sylwetki
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 18
Waga: 67
Wzrost: 182
Cel treningowy: masa
Staż treningowy na słowni: 4 miesiące
Uprawiane inne sporty: koszykówka, siatkówka
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): full osprzęt siłownia
Dieta: opisana w poście
Przeciwskaznania medyczne: brak
Zażywane suplementy: brak
Krzysztof Piekarz