SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2 miesiące dobrego treningu :D

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1930

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 235
Witam wstawiłem na moim profilu dwa zdjęcia 1. 28.10.2015 i 2. 24.12.2015 jak możecie prosze o jakąs dobra motywacje czy sa jakies minimalne efekty nawet krytyka dobra mnie poniesie do daleszego treningu . A obecnie to mój trening przez te 2 miesiące ogólno rozwojowy ttrening 3 -4 razy w tygodniu wszystkie partie po 1 ćw w dzień treningu . Trening w celu utraty wagi tłuszczu wypocenie się.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 312 Napisanych postów 3118 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 69220
Szczerze? Słabo... U mnie widać większe efekty po tygodniu na dobrej diecie. Może wynika to z tego, że mam znikomy BF. Jak tam waga i rozmiary? Coś się zmieniło?

Wstaw ankietę działu i plan treningowy oraz stosowaną DIETĘ. Wtedy pomogę. Do lata będziesz jak Herkules.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 235
słuchaj nie stać mnie na dobrą diete poprostu nie wp*****lam tyle ani napoi gaz anic fast food,
jem delikatne śniadanie, obiad dobrze zjem , i po siłowni kolacja jakis serek i banan do tego.
Trening 3 razy w tydoniu
Waga
28.10.2015 100 kg 24.12.2015
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
do tego czwartek siatkówka 1,5 h gry i wtorek koszykówka 1,5 h co tydz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
zażywam Thermo speed i chce od stycznia dołączyć też S.A.W 200g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 608 Napisanych postów 36399 Wiek 22 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 297123
Jak nie ma diety to i efektów nie ma

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 121053 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1400787
2 miesiące to nic, organizm dopiero się przyzwyczaja, trening na wypacanie, nie ma takiego, Tobie by się przydało nabrać masy mięśniowej a nie redukować tłuszcz.

na 2 fotce tak jakby tłuszczu w okolicach brzucha było więcej, albo kolejność fot Ci się pomyliła

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 312 Napisanych postów 3118 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 69220
No to tak jak zawsze piszę: trening bez diety jest bez sensu. No chyba, że ktoś ćwiczy tylko po to, aby "się poruszać".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 142 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2743
Dieta wbrew pozorom nie jest droga. Policz dochód ile wydajesz na codzień na 'normalne' jedzenie. Mówisz że kasy brak ale thermo speed'a kupiłeś. Wydaje mi się ze jest Ci brak motywacji a nie kasy. Wiele osób udzielajacych się na forum i ćwiczących narzeka na brak kasy, a mimo to dają radę. Jest wiele przepisów na kuchni które nie szarpia budżetu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Wiek 21 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 293
odstaw tego thermo speeda najpierw weź się za porządną diete i dopiero rozmawiajmy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 590 Wiek 26 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 11163
Najpierw dieta - nie jest droga jak mądrze ogarniesz wszystko :)
D0bra dieta i żadne spalacze nie będą potrzebne w Twoim przypadku.

'It's not because of that, it's not because of money
Works in my blood and I kill 'cause I'm hungry'

-

'Pain demands to be felt'

-

'Where there is life - there is hope'

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaka dieta

Następny temat

Buduje masę - szukam experymentuje i próuje :) _____PUSH - PULL do oceny + pytania

Whey vit