Hej mam takie pytanie do znawcow bo sam nie mam za duzego pojecia o odzywkach. Czy jest moze taka odzywka na rynku ktora w swoim skladnie mialaby rozlozone bialko i weglowodany tak pol na pol? czyli zeby w 100 gramach bylo ok 45 gram bialka i 45 weglowodanow albo jeszcze lepiej zeby bialko siegalo granicy 50 do 70 gram. z gory dziekuje za pomoc
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
tak to jest bulk
TRENINGI KATOWICE Sebastian Szmit
Kompleksowe prowadzenie online
https://sebastianszmit.pl/
...
bulk 45 do 45... a jezeli ma siegac wyzej to juz tylko odzywki bialkowe 70-80%
Na sucho nawet trawa nie rosnie...
...
bialko siegalo granicy 50 do 70 gram
to kup odzywke białkową... tam masz białka w granicy 70 gr
a bulk.. to albo top massa z olimpa.. badz Up Your Mass z Mhp
Zmieniony przez - Leon_pro w dniu 2009-03-22 18:00:37
to kup odzywke białkową... tam masz białka w granicy 70 gr
a bulk.. to albo top massa z olimpa.. badz Up Your Mass z Mhp
Zmieniony przez - Leon_pro w dniu 2009-03-22 18:00:37
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz