Witam wszystkich, mam w domu orbitrek, rower stacjonarny, ławeczkę + sztanga (gryf + 2x15kg + 2x10kg) może ktoś mi powiedzieć jak mam na tym ćwiczyć aby zrzucić parę kg? mam 21 lat 190cm wzrostu i ok 115kg wagi, zapewne wiem ze bez diety sie nie obejdzie, może ktoś był by tak miły i podesłał mi link ze sprawdzoną dietą i grafikiem jak ćwiczyć, lub może ktoś kto jest w obeznany w temacie i napisze mi taki grafik, nigdy nie ćwiczyłem, jestem zielony
z góry bardzo dziękuje
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 21
Waga: 115
Wzrost: 190
Cel treningowy: redukcja
Staż treningowy na słowni: 0
Uprawiane inne sporty: 0
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): orbitrek, rower stacjonarny, ławeczka + sztanga 2x10kg 2x15kg
Dieta: brak
Przeciwskaznania medyczne: brak
Zażywane suplementy: brak ale moge kupic jeżeli będzie konieczność
z góry bardzo dziękuje Płeć: Mężczyzna
Wiek: 21
Waga: 115
Wzrost: 190
Cel treningowy: redukcja
Staż treningowy na słowni: 0
Uprawiane inne sporty: 0
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): orbitrek, rower stacjonarny, ławeczka + sztanga 2x10kg 2x15kg
Dieta: brak
Przeciwskaznania medyczne: brak
Zażywane suplementy: brak ale moge kupic jeżeli będzie konieczność
Krzysztof Piekarz