Witam!
Mam takie pytanie ,zamierzam zrobić cykl( ten cykl ma byc dopiero na wakacjach ) na Kreatynie mono CREAPURE + ALA + B1 + L-GLUTAMINE EXTREME i Gainera MASS XXL jako uzupełnienie diety <wszystko z treca bo uważam tą firmę za solidną>.Co dokupić albo zmienić w tym cyklu!!!! dodam to że na diecie i momo miałem nawet efekty z których jestem zadowaolony.
obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): nie mam
Wiek: 17
Waga: 65kg
Wzrost: 180cm
Cel cyklu: masa i siła
stosowane już wcześniej suplementy : mono
Uprawiane inne sporty: piłka nożna
stosowane wcześniej spalacze : zaden
suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: zaden
ilość dni wolnych od kreatyny: 100
przewidziane finanse na cykl: małe:(
uwagi i sugestie: chcę zdobyć mase mięśniową i poprawić efekty siłowe
Staż treningowy: 10miesięcy
Mam takie pytanie ,zamierzam zrobić cykl( ten cykl ma byc dopiero na wakacjach ) na Kreatynie mono CREAPURE + ALA + B1 + L-GLUTAMINE EXTREME i Gainera MASS XXL jako uzupełnienie diety <wszystko z treca bo uważam tą firmę za solidną>.Co dokupić albo zmienić w tym cyklu!!!! dodam to że na diecie i momo miałem nawet efekty z których jestem zadowaolony.
obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): nie mam
Wiek: 17
Waga: 65kg
Wzrost: 180cm
Cel cyklu: masa i siła
stosowane już wcześniej suplementy : mono
Uprawiane inne sporty: piłka nożna
stosowane wcześniej spalacze : zaden
suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: zaden
ilość dni wolnych od kreatyny: 100
przewidziane finanse na cykl: małe:(
uwagi i sugestie: chcę zdobyć mase mięśniową i poprawić efekty siłowe
Staż treningowy: 10miesięcy
Krzysztof Piekarz
a na co już się zdecydowałeś żeby kupić?