SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

co wybrac ? jaki gainer

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1064

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 459
elo mam pytanie nie wiem co ma wybrać czy kupić dwa opakowania gain boic 6000 dwa opakowania czy gainer 737 ponieważ mam tylko 60zl ale słyczałem że ten 737 to zły smak i rozpuszczalności ale z efekty jakie ???

dzięki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47910
gain bolic

efekty takie jaka dieta jest

737 to g****.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1040 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 65988
efekty sa po dobrej diecie. gainer=jedzenie w proszku wykorzystuje sie go w celu uzupelnienia diety jesli Ci brakuje czegos albo nie masz czasu zjesc jak juz chcesz do bierz tego gain bolica firmie megabol bym nie ufal i wogole zle opinie sa na temat tego gainera

"Tylko Bóg może nas sądzić..." ACAB

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 55031
NIE BIERZ TEGO SHITU! Szczegolnie 737! Sam cukier, białko pszeniczne bleee!

Weź GainBody Machine Man z Activlabu! Cena dobra ma pewne dodatki lecytyny, laktazy, kreatyny i tauryny! 1,5 kg dostaniesz w granicach 50 zł więc bardzo dobra cena.

Polecam smak ORZECH WŁOSKI!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 459
elo a co powiecie na temat mass xxl
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 283 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6207
mass xxl solidny gainer.Bardzo popularny.

j**ac Spolkow

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 678 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19827
MASS XXL,MUTANT MASS,oraz właśnie GAINBODY Machine Man z Activlabu-jak brać to tylk to moim zdaniem.ACTIVLAB ekonomiczny 1,5 kg 40 zl??Smaki Wyyyypasioooone.
...
Napisał(a)
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47910
Czego nie wezmiesz, efekty beda praktycznie te same ;)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 459
dzięki za porady
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy moge tak

Następny temat

czy warto

electro
Polecane artykuły