Szacuny
0
Napisanych postów
160
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
4610
Witam!
Panowie!Sporo się naczytałem,że gainer jest jedynie uzupełnieniem diety.Mam takie teoretyczne pytanie:Jeżeli wypijałbym powiedzmy 8 porcji gainera dziennie bez konkretnej diety,to twierdzicie,że nie przybiore na masie??Bo tak wynika z 90% wypowiedzi na forum??
Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Szacuny
5
Napisanych postów
678
Wiek
33 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
19827
Nic nie zastąpi dobrego posiłku,i jeszcze tkiej chemi nie wymyślili.Co do 8 posiłków to pewnie przytyjesz,ale cie zaleje,z drugiejstrony znam takiego gościa co 3 lata trzepie na zmiane gainer z białkiem i ma 28 w rece.
Szacuny
205
Napisanych postów
11365
Wiek
44 lat
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
86845
solaris81... litości.
Wiesz co się stanie po przyjęciu ogromnej liczby węglowodanów (prostych), tyle razy dziennie?
Pewnie to wszystko pójdzie w tłuszcz, niewykluczone zatrucie pokarmowe i fatalne samopoczucie (skoki insuliny).
Jeśli do diety dodasz chaotycznie gainer, zaczniesz ćwiczyć to ... coś tam urośniesz.
Ale pewnie będzie piękny przyrost brzuszka - taki "kulturysta" beczułka
10 x taniej wyjdzie ryż ze sklepu, o wiele zdrowiej za to.
Zmieniony przez - _Knife_ w dniu 2009-03-01 19:35:48