SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Przemyślana redukcja

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 143969

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 994
Skalarku. mam pytanie (inne wypowiedzi również jak najbardziej pożądane :)
Figorukę mam typowo gruczki- drobna góra, a dół rozbudowany. Nogi mam mocno umięśnione, co mi nie przeszkadza, ale staram się je wysmuklić, jak tylko mogę. Przez jakiś czas za bardzo sobie pozwoliłam i teraz stosuję dietę, by znacznie obniżyć % bf. Ćwiczę na siłowni 3x w tygodniu i 3x w tygodniu jestem na basenie. Wiem, że aby spalić ten tłuszcz potrzebne są mięśnie, więc o nie dbam- siłownia+ odpowiednia dieta- dużo białka, 0 słodyczy, zmniejszona ilość ww itp. Czy coś jeszcze mogę zrobić? Jak mogę nogi jeszcze wyszczuplić? Czy po prostu w miarę, jak będę ćwiczyć, to one ładnie mi się ukształtują i tyle?

Żyj chwilą :)

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Trzymaj się tego co robisz, co do diety to nie dawaj za dużo tego białka.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 994
Białka daje 2g/mase ciała- czyli wychodzi mi w obecnej chwili 120g. Węgli dałam sobie 100g, ale zazwyczaj niestety to przekraczam, choć coraz lepiej mi to idzie, a tłuszczy mam 91g do zagospodarowania. Z białka pochodzi u mnie 820Kcal, z ww 400, a z tłuszczu 820Kcal (zapotrzebowanie Kcal wyszło mi na 1.700Kcal). Myślę, by odjąć od tego ok 200-300Kcal w celu redukcji, czyli jeść po 1400-1500Kcal, ale to zaobserwuję, bo wczoraj po basenie byłam słaba, ale to przez to, że za mało Kcal zjadłam. A dlaczego uważać z białkiem? By przyrost mięśni nie był zbyt duży?

Żyj chwilą :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 994
poprawka do białka- z białka pochdozi 480Kcal!

Żyj chwilą :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 994
Oczywiście 0 słodyczy, 0 białego pieczywa/białej mąki, ziemniaków itp. Jak makaron to razowy, jak kasza, to gryczana, filet z kurczaka na parze itp.

Żyj chwilą :)

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie zmniejszaj kcal tylko trzymaj te 1700 i staraj się zachować mięśnie.
Białka nie zwiększaj bo jak jest za dużo to dochodzi do katabolizmu mięśni oraz zbyt zakwaszenia organizmu.
Następnym razem edytuj posty.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 33 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 117
mnie uczono ze białko zwieksza mase miesniowa ;/ !!!!!!!!!!!!!!!1
zatem slepo brałam jogurty za winowajce moich "rozrostow"?
zabijcie mnie ale białko napewno jest budulcem miesni a nie katabolikiem ;/

CHCE MIEC CHUDE NOGI

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 994
No to slimko powiedz mi w takim razie- nie jeść tego białka?! Padnę na pysk przy takim wysiłku, jeśli nie będę papusiać :] Kurde....czuję się już po prostu głupia :D

Żyj chwilą :)

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Białko daje 4 kcal a jego metabolizm zabiera dużo więcej energii dlatego gdy jest za dużo białka to dochodzi do deficytu.
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
slimka22, białko dostarcza tylko materiału do budowy mięśnia. Do syntezy białek potrzebna jest jeszcze energia z dobrego źródła. Więc nie z samego białka są przyrosty mięśnia
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak jesc?

Następny temat

pomoc

electro
Polecane artykuły