Witam!
Mam dylemat ponieważ zacząłem wracam do sportu(triathlon) i oprócz siłowni doszły mi kolejne treningi(pływanie,rower a za niedługo bieganie).Na przykładzie dzisiejszego dnia chciałbym abyście mi pomogli ustalic suplementacje
glutaminy(https://sklep.sfd.pl/Activita_/ActivLab_Glutamine3-opis2131.html)
i kreatyny(https://sklep.sfd.pl/Hi-Tec_Nutrition_HyperFusion-opis3614.html) w ciągu całego dnia.
Z rana(8:00) na czczo wziąłem 2,5g(3 tab.) kreatyny,zjadłem sniadanie i połknąłem 4g Glutaminy,poszedłem na siłownie około 10:30 i wróciłem po 1h.łyknąłem 4g kreatyny i 3g Glutaminy.O 14 ide na basen i zastanawiam sie czy mam cos jeszcze brać po treningu na basenie czy np dopiero przed snem?I jak robic gdy drugi trening jest wieczorem?
Bede wdzięczny za pomoc.
Pozdrawiam!
Mam dylemat ponieważ zacząłem wracam do sportu(triathlon) i oprócz siłowni doszły mi kolejne treningi(pływanie,rower a za niedługo bieganie).Na przykładzie dzisiejszego dnia chciałbym abyście mi pomogli ustalic suplementacje
glutaminy(https://sklep.sfd.pl/Activita_/ActivLab_Glutamine3-opis2131.html)
i kreatyny(https://sklep.sfd.pl/Hi-Tec_Nutrition_HyperFusion-opis3614.html) w ciągu całego dnia.
Z rana(8:00) na czczo wziąłem 2,5g(3 tab.) kreatyny,zjadłem sniadanie i połknąłem 4g Glutaminy,poszedłem na siłownie około 10:30 i wróciłem po 1h.łyknąłem 4g kreatyny i 3g Glutaminy.O 14 ide na basen i zastanawiam sie czy mam cos jeszcze brać po treningu na basenie czy np dopiero przed snem?I jak robic gdy drugi trening jest wieczorem?
Bede wdzięczny za pomoc.
Pozdrawiam!
Krzysztof Piekarz