witam. Czy może ktoś mi podać jakiś plan na poprawę w siłowaniu na rękę domowymi sposobami? pozdrawiam
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
mozesz na pewno cwiczyc ruch nadgarstka i calego ciala za pomoca np detki
"Idz wyprostowany wśród tych co na kolanach"
Z. Herbert
...
Nic nie zrobisz samemu.Do techniki jest ci potrzebny sparingpartner i stół . Do tego pasu od judo , gumy (stosowane podczas treningu judo) , gryf z grubym chwytem , rączka z grubym chwytem , wyciag bloczkowy i full cięzarów .Jak coś robic to porządnie .
Zmieniony przez - Cyklop00 w dniu 2009-02-15 18:43:43
Zmieniony przez - Cyklop00 w dniu 2009-02-15 18:43:43
...
niestety kolego bez sprzetu sie nieda zabardzo...wejdz na www.armpower.net i poczytaj o technikach moze to ci pomoze w walce z jakimis kolegami
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Poprzedni temat
Dla czego taki słaby wynik w wyciskaniu?
Następny temat
Krzysztof Piekarz