a oto moje pytanie..
Chyba wszyscy sie ze mna zgodza ze cwiczymy po to aby miec lepszy wyglad, kondycje i oczywiscie wieksza sile.. jednak co zrobic jesli sila rosla a w pewnym momencie przez dosc dlugi czas stoi w miejscu a nawet wydaje mi sie ze jest coraz gorzej a cwicze regolarnie 3-4 razy w tygodniu a mianowicie chodzi mi o osiagi w wyciskaniu na lawce poziomej.. czy ktos wie co sie dzieje , dlaczego stoje w miejscu nie mam coraz wiecej sily ? a moze ma ktos jakies pomysly co robic aby ja zdobyc z tego co slyszalem niektorzy dokadaja na sztange nawet 5 kg na miesiac a ja juz dawno niczego nie dokladalem
Chyba wszyscy sie ze mna zgodza ze cwiczymy po to aby miec lepszy wyglad, kondycje i oczywiscie wieksza sile.. jednak co zrobic jesli sila rosla a w pewnym momencie przez dosc dlugi czas stoi w miejscu a nawet wydaje mi sie ze jest coraz gorzej a cwicze regolarnie 3-4 razy w tygodniu a mianowicie chodzi mi o osiagi w wyciskaniu na lawce poziomej.. czy ktos wie co sie dzieje , dlaczego stoje w miejscu nie mam coraz wiecej sily ? a moze ma ktos jakies pomysly co robic aby ja zdobyc z tego co slyszalem niektorzy dokadaja na sztange nawet 5 kg na miesiac a ja juz dawno niczego nie dokladalem
Tak ! Jestem Zbieraczem Sog'ów!
Zaglosuj na mnie,Prosze! =(
Krzysztof Piekarz