tak jak w temacie , mam pare pytań i licze na odpowiedź
1. Jeżeli podczas treningu dostaje dragawek to oznacza że dobrze trenowałem ?
2. Czytałem z niektórych ogłoszen na kreatyne żeby ćwiczyć 1 - 1,5 godziny dziennie aby liczyc na efekty, a widziałem na froum jeden z planów który opisywał ćwiczenia które skończył bym po 40 minutach , plan jest podobno dobry
3. Czy zamiast rozpietek zchylic się tak jak do skołonu i dwie sztanki zamiast do góry to w boki tzn . takie skrzydła
4.Czy taka ilośc kreatyny wystarczy na cykl miesieczny ?
http://allegro.pl/item516676010_olimp_creatine_kreatyna_mega_caps_150kap_dost_ozl.html
5.Przy ćwiczeniu brzucha , jezeli czuje że miały mi by zaras pęnoć to są dobre oznaki
Sog czeka
1. Jeżeli podczas treningu dostaje dragawek to oznacza że dobrze trenowałem ?
2. Czytałem z niektórych ogłoszen na kreatyne żeby ćwiczyć 1 - 1,5 godziny dziennie aby liczyc na efekty, a widziałem na froum jeden z planów który opisywał ćwiczenia które skończył bym po 40 minutach , plan jest podobno dobry
3. Czy zamiast rozpietek zchylic się tak jak do skołonu i dwie sztanki zamiast do góry to w boki tzn . takie skrzydła
4.Czy taka ilośc kreatyny wystarczy na cykl miesieczny ?
http://allegro.pl/item516676010_olimp_creatine_kreatyna_mega_caps_150kap_dost_ozl.html
5.Przy ćwiczeniu brzucha , jezeli czuje że miały mi by zaras pęnoć to są dobre oznaki
Sog czeka

Krzysztof Piekarz
Ale jeśli to nie to to lepiej idź do lekarza bo to raczej nic dobrego.
Rób tak jak jest opisane w