SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

pomóżcie ułożyć trening - tylko dla obeznanych.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 875

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Mawashi z działu Trening w domowych warunkach.
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 198 Wiek 2 lata Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1129
Cześć. Przygodę z siłownią zacząłem jakieś 3 lata temu. Obecnie ćwiczę tylko A6W, i sporadycznie jakieś ćwiczenia typu wyciskanie sztangi na ławce, Postanowiłem ułożyć sobie jakiś plan treningowy, niestety - nie posiadam za dużo czasu dziennie bo około 1 godzinki tylko, za to aż 6 dni w tygodniu. Posiadam ławeczkę prostą ,skośną w dół (do brzuszków) i w górę. Nie mam za dużo ciężarów, i sztangę na wąski chwyt typu U i łamaną, Klatkę ćwiczę tylko na skośnej ławce na prostej - mam za mało ciężarów i wykonuje tylko ćwiczenia na rozgrzewkę. Martwy ciąg również odpada ze względu na ciężary. acha mam 2 sztangielki i tutaj nie mam kłopotu z doborem ciężarów.


moja propozycja wygląda następująco:

ND-A
PN-B
WT-A
Śr-B
PT-A
SO-B

dzień A

Plecy:
- wiosłowanie hantelkami na ławeczce 2s
opcjonalnie wioslowanie sztanga 2s

Barki
- wyciskanie sztangi sprzed glowy i zza glowy 2x2s

Biceps:
- UGINANIE RAMIENIA ZE SZTANGĄ "U" chwytem mlotkowym 2s
- UGINANIE RAMION ze SZTANGIELKAMI na zmianę stojąć 2s
Brzuch
- Skłony w leżeniu głową w dół ze skrętami tuowia 2s

--------------------------------------------------------------------------------
Dzień B:


popludniu:
Klatka:
- Wyciskanie sztangi na skośnej ławce głową w górę 3s
- Wyciskanie sztangi na skosnej lawce głową w dół 3s

Triceps:
- wyciskanie francuskie w siadzie 2s
- wyciskanie sztangielek zzaglowy 2s

Brzuch:
- skłony w leżeniu bez dotykania plecami do ławeczki 2s .

uważam ze to może być trochę za często i za mało ćwiczeń, także prosil bym o dobór ćwiczeń, i pomoc w rozlozeniu ich na poszczególne dni,
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 412 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5448
naprawde nie jestes w stanie znalezc troche wiecej niz godzine dziennie przez 3 dni w tygodniu?
bo jesli tak to najlepiej zacznij cwiczyc tym planem:
https://www.sfd.pl/Plan_treningu_dla_osób_początkujących_-_foty_str._12-t359947.html
zreszta na poczatku bedzie on zajmowal nawet mniej niz godzine

Zmieniony przez - damian2454 w dniu 2008-12-22 18:24:37
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 198 Wiek 2 lata Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1129
nie mam drążka. ( jestem zawysoki a futryny w moim bloku za niskie). Pozatym mam troche sprzętu i chcialbym go wykorzystac i jak juz pisałem nie jestem amatorem mam juz trochę doświadczenia zaczynałem od FBW, potem na siłowni miałem ściśle ułożony trening którym trenowalem przez pol roku, a teraz poprostu sobie cwicze w domu. Wolałbym Coś dla zaawansowanych.

Nie mam wyciągu, nie mam prostej długiej sztangi i nie mam drążka. I chcę bez tego ułożyć trening z którym mnie wysyłają tutaj.



Zmieniony przez - MinisterPL w dniu 2008-12-22 19:05:27
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BOLĄCE ŁOKCIE

Następny temat

siłownia + basen

electro
Polecane artykuły