SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

co za ta cene dobrego mozna kupic??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2899

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24714
mam do dyspozycjii 100zł i nie wiem co zakupic moze cos poradzicie

:)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 8768 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 84424










Zmieniony przez - asgard88 w dniu 2008-12-11 15:32:58
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 956 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13062
i oliwe z oliwek!!

Zmieniony przez - kinek21 w dniu 2008-12-11 15:34:22
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24714
to juz mam i moze napiszecie jaka odzywke kupic

:)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3591
narazie żadnej nie kupuj
dieta wystarczy
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24714
moj staz to 8miechow juz mam za soba jeden cykl na mono

:)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24714
to moze tak bedzie lepiej co z tych odzywek wybrac ktora lepsza
cm3, ala+b1, krealkalyn,

:)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 350 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7925
omega3 jesli zalezy ci na masie



Zmieniony przez - pelski w dniu 2008-12-11 16:11:55
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24714
nom zalezy mi na masie i na sile troche a te omega3 ile kosztuje i ile tak na cykla z 300gr??czy wiecej

:)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 405
jeśli naprawde trzymasz diete to gz i powinno Ci to wystarczyc w zupełnosci;)
jesli jednak masz braki w diecie to polecałbym to:
Olimp Gain Bolic 6000
a co do formy kreatyny to osobiście polecałbym mono Vitalmaxa,ale nie w kapsulkach;)

co do tych 3 co podałes to wybrałbym cm3
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24714
dzieki za podanie co bys wybral dziex

:)

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Storm + Shock + mono??

Następny temat

etyl ester kreatyny - placebo ?

electro
Polecane artykuły