Szacuny
0
Napisanych postów
12
Wiek
40 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
405
jeśli naprawde trzymasz diete to gz i powinno Ci to wystarczyc w zupełnosci;)
jesli jednak masz braki w diecie to polecałbym to:
Olimp Gain Bolic 6000 a co do formy kreatyny to osobiście polecałbym mono Vitalmaxa,ale nie w kapsulkach;)