Witam, mianowicie mam taki problem, ze jak zjade sztangą z dużym ciezarem(np na max wycisk) do mostka , to 5-7cm od mostka dostaje BLOKA, przy czym jak ciezar pojdzie wyzej to szybkosc jego podnoszenia rosnie.
Tak samo np jak zjade do mostka to zrobie 2x powtorzen a bez tego z 5x.
Wczesniej tak nie mialem,
I bez mostka to moge wziac +5kg wiecej gdzies, eheh
MOze wiecie jak przelamac ten dol kolo mostka??
Moj trening:
A
Klatka piersiowa:
- Wyciskanie sztangi na skosie 3s
Barki:
- Wyciskanie hantli 2s
Tricepsy:
- wycikanie francuskie (lezac) 2s
Plecy:
- Martwy ciąg (na ugietych nogach)3s
Nogi:
- Przysiad ze sztanga na barkach 3s
Bicepsy:
- Uginanie ramion ze sztanga (stojac) 2s
B
Klatka piersiowa:
- Wyciskanie sztangi płasko 3s
Barki:
- sztanga zza głowy (siedząc) 2s
Tricepsy:
- hantlem z zza głowy (siedząc) 2s
Plecy:
- Podciąganie się na drążku (waskim podchwytem? ) 3s (max)
Nogi:
- Przysiady ze sztanga 3s
Bicepsy:
- Uginanie ramion ze sztangielkami z suspinacja 2s
Brzuch ABS2
Trening 3x w tygodniu
A-B-A-B-A itd PON-sr-pt
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 20
Waga: 67-69
Wzrost: 178
Cel treningowy: masa&siła
Staż treningowy na słowni: 7m+
Uprawiane inne sporty: brak
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): domowa
Dieta: ograniczam tluszcze, staram sie
Przeciwskaznania medyczne: brak
Zażywane suplementy: brak
Tak samo np jak zjade do mostka to zrobie 2x powtorzen a bez tego z 5x.
Wczesniej tak nie mialem,
I bez mostka to moge wziac +5kg wiecej gdzies, eheh
MOze wiecie jak przelamac ten dol kolo mostka??
Moj trening:
A
Klatka piersiowa:
- Wyciskanie sztangi na skosie 3s
Barki:
- Wyciskanie hantli 2s
Tricepsy:
- wycikanie francuskie (lezac) 2s
Plecy:
- Martwy ciąg (na ugietych nogach)3s
Nogi:
- Przysiad ze sztanga na barkach 3s
Bicepsy:
- Uginanie ramion ze sztanga (stojac) 2s
B
Klatka piersiowa:
- Wyciskanie sztangi płasko 3s
Barki:
- sztanga zza głowy (siedząc) 2s
Tricepsy:
- hantlem z zza głowy (siedząc) 2s
Plecy:
- Podciąganie się na drążku (waskim podchwytem? ) 3s (max)
Nogi:
- Przysiady ze sztanga 3s
Bicepsy:
- Uginanie ramion ze sztangielkami z suspinacja 2s
Brzuch ABS2
Trening 3x w tygodniu
A-B-A-B-A itd PON-sr-pt
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 20
Waga: 67-69
Wzrost: 178
Cel treningowy: masa&siła
Staż treningowy na słowni: 7m+
Uprawiane inne sporty: brak
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): domowa
Dieta: ograniczam tluszcze, staram sie
Przeciwskaznania medyczne: brak
Zażywane suplementy: brak
Krzysztof Piekarz
Tzn. robisz tylko tą dolną połowę ruchu, w mniejszym stopniu prostujesz ręce. Jednak przy tak małym stażu zalecam raczej po prostu ćwiczyć, ćwiczyc i ćwiczyć. Na takie ćwiczenia pomocnicze przyjdzie jeszcze czas.
Jak już wspomniałem - to nie jest nic dziwnego 