SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

<<<<<<<<<Carbo>>>>>>>>>

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 817

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 184 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1395
Witam mam takie pytanie co do CArbo w dni treningowe biore godzinke przed w trakcie i po treningu... teraz mam takie pytanie zeby do sniadania dodac carbo ? co wy na to ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3283 Napisanych postów 25312 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 419139
jeżeli już stosujesz carbo to tylko około treningowo jak dotychczas.
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 8768 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 84424
A co Ty, uzalezniles sie od tego Carbo?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 184 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1395
Potrzebuje duzo welgi,,, jestem chudi ;p waze 60 kg na 178 ;/ wiec duzo weglow chcem szamac...
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3283 Napisanych postów 25312 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 419139
to zacznij więcej jeść:)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2024 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12306
jw, dieta to podstawa a nie "dużo węgli" z nimi to tylko tłuszcz możesz złapać

Pomogłem?-daj sog'a :DDD

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 376
carbo to węgle proste wiec chyba nie ma sensu pić tego przed treningiem i w czasie tylko wystarczy bezposrednio po? a przed treningiem z 1-2h lepiej spozyc złożone węgle?

Ps. Ja pytam nie twierdzę:)

...Nie tak dawno jeszcze w tym co robię byłem leszczem...

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3283 Napisanych postów 25312 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 419139
Teoretycznie tak jak piszesz ale w praktyce to różnie bywa:)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 184 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1395
jem duzo... jakis miesiac robilem pompy teraz jakies 2 tyg chodze na silke i efekty juz sa... ;p diete musze sobie dokladna ulozyc obliczyc kalorie itp bo jako taka mam ... codziennie ryz kurczak tunczyk twarog mleko itp i do tego chcem do snaidan dodac carbo
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3283 Napisanych postów 25312 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 419139
jeżeli będziesz miał braki w diecie to kup gainera. carbo zostaw sobie do picia po treningu
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak dawkowac?

Następny temat

Gainer białkowy

electro
Polecane artykuły