SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

silownia & sztuki walki

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1544

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 219 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2790
mam pytanie. Czy jesli bede trenowal sztuki walki 2/3 razy w tygodniu i silownia 2 razy w tygodniu + odrzwyki to czy nabiore masy ( mam na mysli czy treningi mma przeszkodza mi w budowniu masy?). Prosze o odpowiedz;]

Jedyne co Polska ma najlepsze w Europie to chuligani.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 85 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17120
Siłownia 2 razy w tygodniu to za mało żeby masę budować (mięśniową jak rozumiem), ćwicz na siłce przynajmniej 3 razy. Jeśli do tego dorzucisz 2/3 razy w tygodniu sztuki walki to "masa" będzie się zapewne trochę wolniej rozwijać ale za to lepszej jakości będzie. Ja mam 4 razy siłka i 2 kick-boxing i powoli masa idzie w górę

"Każdy jest kowalem swojego losu"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 219 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2790
ja juz 7 miesiecy na sama silownie chodzilem wlasnie 4 razy w tygodniu...teraz mysle nad SW i nie wyrobie z czasem zeby chodzic 4 razy w tygodniu... ale dzieki za pomoc

Jedyne co Polska ma najlepsze w Europie to chuligani.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UNS WPC 80/100

Następny temat

brał ktos takie cudo jak ,,naNOx9'' jeśli nie to wam opowiem ;-)

electro
Polecane artykuły