Witam
Mam wielki problem ze zrobieniem sobie diety.
Mam 170 cm wzrostu i waze około 60 kg.
Pewno jestem endomorfikiem.
Proszę was napiszcie z jakich produktów powinna sie składac moja dieta.
Ile mam spożywac białka,węglowodanów i tłuszczów zeby zbudowac mase miesniowa a nie tkanke tłuszczowa.
Pozdrawiam wszystkich mi pomagających i z góry dziękuje
Mam wielki problem ze zrobieniem sobie diety.
Mam 170 cm wzrostu i waze około 60 kg.
Pewno jestem endomorfikiem.
Proszę was napiszcie z jakich produktów powinna sie składac moja dieta.
Ile mam spożywac białka,węglowodanów i tłuszczów zeby zbudowac mase miesniowa a nie tkanke tłuszczowa.
Pozdrawiam wszystkich mi pomagających i z góry dziękuje

Krzysztof Piekarz