SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z ułożeniem diety

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 936

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20
Witam to mój pierwszy post na tym forum. Chciałbym zasięgnąc porady od Was ( czyli osób obeznanych w temacie i kompetentnych). Waże 98 kg. Mam 182 cm wzrostu. 19 lat. Wyliczyłem sobie moje zapotrzebowanie na kcal i wyszło mi 3500 kcal. Mam to być dieta redukcyjna, a więc zmniejszyłem zapotrzebowanie do 3000 kcal. Wyszło mi białko 196g/784kcal WW 294g/1176kcal i tłuszcze 110g/1140kcal. Nie wiem czy dobrze to wszystko policzyłem, ale korzystałem z podwieszonych tematów. Białko mnożyłem 2x mase ciała, ww 3x mase ciała, a tłuszcze 0,86... Nie wiem czy to dobrze rozpisałem. Może polecicie mi inna diete redukcyjną. Aha sednem mojego problemu jest to, że nie orientuje się za bardzo w tym ile ma g lub kcal kromka chleba, torebka ryżu itd. Może wymagam zbyt dużo, ale prosiłbym kogoś o rozpisanie mi chociaż 1 albo 2 dni (posiłki) jesli chodzi o konkretne produkty.

1 dzień podzieliłem na 6 posiłków

b/ww/t
1) 32/70/15
2) 32/70/25
3) 32/60/30
4) 32/50/25
5) 32/45/15
6) 32/0/0
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 406 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7315
jeśli chodzi o rozpisanie wartości produktów to tu masz chyba najlepsze polskie tabele: http://www.dobradieta.pl/tabele.php
...a jeśli chodzi o inną dietę to jeśli nie chcesz bądź nie możesz robić trenigu siłowego to dobra będzie dieta skd a jeśli chcesz/możesz to ckd ewentualnie dieta tłuszczowa

Gdy ci czarny kot przebiegnie drogę nie myśl, że to pech... chyba, że jesteś myszą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20
Dzięki serdeczne. A mógłbyś mi podać linka do diet, które mi poleciłeś. SKD albo te tłuszczowe. Jestem tu pierwszy dzień i mam pewne kłopoty z poruszaniem się tutaj !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 406 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7315
użyj po prostu wyszukiwarki na naszym forum :)

Gdy ci czarny kot przebiegnie drogę nie myśl, że to pech... chyba, że jesteś myszą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3720 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18051
wejdz na link ponizej tam opisalam skd ckd i diete zbilansowana ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
jw.

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20
Zdecydowałem się na dietę SKD. Dzisiaj ułożę ją sobie i dam do sprawdzenia. Mam tylko jeszcze pytanie. Jaki efektów i w jakim czasie mogę się spodziewać po tej diecie ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 406 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7315
hmmmmm... samopoczucie to będziesz miał lepsze szybciutko...
a co do wizualnych efektów to zależy... jeśli dodasz do diety aeroby z odpowiednim tętnem minimum 30 min na początek to na pewno szybciej...
bez aerobów jeśli będziesz trzymał się porządnie dietki myślę że po miesiącu da się coś zauważyć (na cuda nie licz )

Gdy ci czarny kot przebiegnie drogę nie myśl, że to pech... chyba, że jesteś myszą

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zapotrzebowanie na bialko tluszcze i ww w czasie wysilku fizycznego

Następny temat

chleb - co za róznica????

WHEY premium