SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Co łączyć?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 973

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 278
Mam pytanie, chciałbym zainwestować jakieś 150 zł w odżywki, poprzednio miałem anabolic protein, łączyłem z dietą, i lipa nic nie przybyłem;(, moze jakies mkg, poltora, teraz nie wiem co kupic, myślę nad kreatyną, ale co wybrac, mono czy jabłczan? nigdy wczesniej jej nie zażywałem.. i z czy ewentualnie połączyć? pozdrawiam;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1473 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21949
dieta do dupy i tyle
wypelnij ankiete dzialu

Po kontuzji, wracam małymi kroczkami do formy :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2024 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12306

i myślisz, że to ci pomoże? jak zaczniesz za wcześnie kreatynę brać?
jak nie przytyłeś to znaczy, ze miałeś dietę lipną, i kreatyna już na pewno nic nie pomożesz, bo nawet jak pod koniec cyklu byś ważył o 3kg więcej to i tak po nim spadnie ci jeszcze więcej ...

Pomogłem?-daj sog'a :DDD

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 278
Hm teraz 2 tyg nie jem odzywek, i przybrałem 2 kg;) na samym jedzeniu, lepiej niz na odzywach;p jem 6 posilkow dziennie;) białkoo głównie;)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
o proszę... białko głównie, pochwal sie w takim razie dieta
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 278
Rano jem płatki, i chleb pełnoziarnisty z jajkiem, lub szynką, w szkole jem ryż z tuńczykiem, na obiad jem głównie mięso, potem jogurty, ryz, na kolacje szynka, mięso;)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nitrobolon+ mono czy XPand?

Następny temat

Co dokupić ?

electro
Polecane artykuły