Mam pytanie, chciałbym zainwestować jakieś 150 zł w odżywki, poprzednio miałem anabolic protein, łączyłem z dietą, i lipa
nic nie przybyłem;(, moze jakies mkg, poltora, teraz nie wiem co kupic, myślę nad kreatyną, ale co wybrac, mono czy jabłczan? nigdy wczesniej jej nie zażywałem.. i z czy ewentualnie połączyć? pozdrawiam;)
nic nie przybyłem;(, moze jakies mkg, poltora, teraz nie wiem co kupic, myślę nad kreatyną, ale co wybrac, mono czy jabłczan? nigdy wczesniej jej nie zażywałem.. i z czy ewentualnie połączyć? pozdrawiam;)
Krzysztof Piekarz