Szacuny
8
Napisanych postów
732
Wiek
37 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
4130
Nie znalazłem tutaj niczego w stylu "pojedyncze pytania" jeśli jednak stwierdzicie że takie coś jest usuńcie mój temat i odeślijcie mnie tam :)
Co do pytania...
Jak w moim HST mam wykonywać dipsy i podciągania bez obciążenia ? Niestety nie mam żadnych sznurków, zaczepów, łańcuchów !? :P ani żadnej możliwości przypięcia czegoś.
Jakieś pomysł ?
Szacuny
139
Napisanych postów
18684
Wiek
40 lat
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
117415
ja na poczatku swojej przygody z silownia kiludziesięcio kilogramowe hantle trzymalem nogami w roznych cwiczeniach/w tym w pompkach i podciaganiu/ i nie bylo zadnego problemu!
nie piesc sie :)