SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dipsy/podciąganie - brak obciązenia.

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5534

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 732 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4130
Nie znalazłem tutaj niczego w stylu "pojedyncze pytania" jeśli jednak stwierdzicie że takie coś jest usuńcie mój temat i odeślijcie mnie tam :)
Co do pytania...

Jak w moim HST mam wykonywać dipsy i podciągania bez obciążenia ? Niestety nie mam żadnych sznurków, zaczepów, łańcuchów !? :P ani żadnej możliwości przypięcia czegoś.
Jakieś pomysł ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 500 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28379
hantla miedzy nogi i powinienes dac rade :) zreszta dla chcacego nic trudnego co to za problem kawalek liny znalezc. pzdr
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 732 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4130
no 20 kilowego hantla raczej między nogami nie utrzymam :) i nie będę przynosił liny na siłke :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 156 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 673
No masz problem
Masz pas?

Dlaczego nie będziesz nosił? Skombinuj linke z bloczkiem i jakimś kółkiem stalowym na końcu i będzie git.

Zmieniony przez - Robson.25 w dniu 2008-11-20 23:08:40
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 445 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6694
to weź plecak i do plecaka ciężaru trochę włóż i gotowe.

:P

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 732 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4130
No mam problem mam nie da się jakoś bez obciążenia ? jak będą na mnie patrzyli jak będę wchodził na sale z plecakiem :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 331 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 11070
Ale masz problemy kolego....
skoro nie mozesz sobie z nimi poradzic, to zmien plan na inny....
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2276
Na siłce linka nikogo nie powinna dziwić
standardowe wyposażenie chyba każdej, :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 156 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 673
I tak będą patrzyli jak będziesz jechał z HST
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 732 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4130
e tam niech se patrzą. U mnie i tak nikt tego nie robi i nikt nawet o tym nie słyszał :)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 18684 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 117415
ja na poczatku swojej przygody z silownia kiludziesięcio kilogramowe hantle trzymalem nogami w roznych cwiczeniach/w tym w pompkach i podciaganiu/ i nie bylo zadnego problemu!
nie piesc sie :)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trenind-do oceny i czy coś zmodyfikować.

Następny temat

co kupic

electro
Polecane artykuły