SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trenind-do oceny i czy coś zmodyfikować.

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 897

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 756


Witam wszystkich ułożyłem sobie trening ponieważ chce poprawić wygląd swojego ciała warto dodać że mam 16lat 179cm wzrostu i 76kg wagi ćwiczę w domowych warunkach już jakieś 6miechó(dotychczas rekreacyjnie czyli pompki,brzuszki-zrobiłem całe 6tygodni aerobicznej szóstki weidera,zabawa ekspanderem tak aby mieć jakaś sprawność fizyczna) A dziś stworzyłem trening taki bardziej porządny oto i on:
-30x pompek
-30x ekspander z trzema gumami na klate
-30x ekspander z trzema gumami na plecy
-30x ekspander z trzema gumami na biceps
-30x triceps na stole
-30x skrętów tułowia
-ostatni dzień A6W(aerobiczna szóstka weidera)
-3min ciągłego skakania na skakance

I tak wygląda cała pierwsza seria a mam zamiar robić trzy takie serie, ćwiczyć będę cały tydzień z wyjątkiem wtorku i czwartku przez brak czasu. Teraz moje pytanie czy jest tu coś do zmiany??
Z góry dziękuje i pozdrawiam.

ps. Zastosowałem dzisiaj ten trening cały wykonałem staranie pot ze mnie leciał i byłem zmęczony więc chyba jest ok
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
https://www.sfd.pl/Zanim_zaczniesz_nowy_temat_!!!-t408570.html 

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening pod MMA ?

Następny temat

Dipsy/podciąganie - brak obciązenia.

WHEY premium