Witam. Mam 15 lat. Zamierzam założyć swoją małą siłownie. Chciałbym się dowiedzieć co powinno się w niej znależć. Proszę pisać na gg nawet gdy niedostęny. Odpisze na 100%.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
ławka stojaki gryf prosty no i z 1 tone obciążenia
do tego jeszcze drążek wyciąg suwnice najlepiej wszystko firmy HES a i bieżnia sie przyda
do tego jeszcze drążek wyciąg suwnice najlepiej wszystko firmy HES a i bieżnia sie przyda

http://www.sfd.pl/Moja__siłownia_-t429882.html#post5
zapraszam do komentowania!
...
Co znaczy swoja ? taka tylko i wylacznie dla siebie np w piwnicy czy jak ?
a moze i prowokacja
w tym wieku to sobie narazie brzuszki i pompki rob.
Zmieniony przez - xxJAxx w dniu 2008-11-19 17:26:16
a moze i prowokacja
w tym wieku to sobie narazie brzuszki i pompki rob.
Zmieniony przez - xxJAxx w dniu 2008-11-19 17:26:16
www.pajacyk.pl
Kliknij choć raz dziennie ;)
...
Witam!
Bylo juz na forum o tym co powinno sie znalesc we wlasnej siłowni. W wyszukiwarce poszukaj.
Pozdrawiam!
Bylo juz na forum o tym co powinno sie znalesc we wlasnej siłowni. W wyszukiwarce poszukaj.
Pozdrawiam!
Pozdro dla wszystkich.
...
aj panowie moglibyście pomoc koledze który chce zacząć ćwiczyć jak ze piękny dla nas sport
nie każdemu chce sie włączyć wyszukiwarkę i klikać szukaj wolą mieć
gotowe
a wiec na początku na pewno ławka stojaki gryf prosty no i obciążenie
do tego przyda sie jeszcze drążek i wyciąg.
jeśli posiadasz wiesze finanse to możesz dokupić oddzielny modlitewnik lub wersje uboższą mocowany do ławki
jeśli masz więcej $$ możesz pokusić sie jeszcze o poręcze
pzdr.
nie każdemu chce sie włączyć wyszukiwarkę i klikać szukaj wolą mieć
gotowe
a wiec na początku na pewno ławka stojaki gryf prosty no i obciążenie
do tego przyda sie jeszcze drążek i wyciąg.
jeśli posiadasz wiesze finanse to możesz dokupić oddzielny modlitewnik lub wersje uboższą mocowany do ławki
jeśli masz więcej $$ możesz pokusić sie jeszcze o poręcze
pzdr.
Członek <<< SHOTTAS Team >>>
Są Rozstępy, Są Postępy:)....
...
To że ma 15 lat to nie znaczy że nie może ćwiczyć na siłowni, pompki i brzuszki są dla 12-14 latków.
...
no własnie ja zaczynałem na siłowni od 14 lat od 15lat zaczołem robic martwy ciąg i było spoko w tym wieku dobrze jest zacząć.
Potem bendziesz prześcigał tychkoksów co zaczeli krótko cwizcyć aodrazu sobie strzelają spytają sie ciebie czy coś brałeś a ty powiesz nie ja jade na sucho pare lat ale wole tak niż brać te świństwo

Potem bendziesz prześcigał tychkoksów co zaczeli krótko cwizcyć aodrazu sobie strzelają spytają sie ciebie czy coś brałeś a ty powiesz nie ja jade na sucho pare lat ale wole tak niż brać te świństwo


,,Rośnie Biceps Rosną Bary
Nie Poznaje Mnie Już Stary".
...
A do siłwoni najlepiej ci bendzie kupić
Ławeczke ze stojakami chyba że chcesz z oddzielnymi ale mi taka
na początek wystarczała potem skombinuj sobie jakis drążek ja ci moge załatwc taki do ściany albo do sufitu tanio, Potem ja miałem porecze (wziołem babci chodzik i są
), noi i oczywiście obciążenie kup sobie krążki i hantle żebyś potem niemusiał przekladac bo to bardzo wkurza 

Ławeczke ze stojakami chyba że chcesz z oddzielnymi ale mi taka
na początek wystarczała potem skombinuj sobie jakis drążek ja ci moge załatwc taki do ściany albo do sufitu tanio, Potem ja miałem porecze (wziołem babci chodzik i są
), noi i oczywiście obciążenie kup sobie krążki i hantle żebyś potem niemusiał przekladac bo to bardzo wkurza 

,,Rośnie Biceps Rosną Bary
Nie Poznaje Mnie Już Stary".
...
No dobra moj blad juz sie tak nie wsciekajcie 

www.pajacyk.pl
Kliknij choć raz dziennie ;)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz
