Witam!!!!Tydzien temu skonczylem cykl kreatynowy z 85% bialeczkiem sojowym,mam wrazenie ze cały spuchlem.Poprostu przestalem sie miescic w spodnie.Czy jest to normalne podczas brania krety????Nie stosowalem przy tym zadnej diety,jadlem normalne posilki.
W latach 1763 – 1767 w stanie Wirginia można było zostać skazanym nawet na więzienie, za… nie uprawianie konopi.
Krzysztof Piekarz
masz nauczke...
lapa mi 2 centy strzelila i to bylo po mecie jeszcze :p