SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Cykl do 300zl staz 4 lata POMOCY

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6463

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 498
Nie mam zamiaru brac sterydow 

Treningi zapasow mam codziennie, silownie moge dorabiac 3-4 razy w tygodniu. Mieszkam w bursie szkolnej wiec nie mam mozliwosci stosowania diety :(
Zmieniam kategorie wagowa i musze troche przytyc oraz nabrac sily :)

Prosze o ulozenie jakiegos cyklu na silowni oraz pomoc w wybraniu odpowiednich suplementow :D


obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): bedzie podane

Wiek: 17

Waga: 72,5

Wzrost: 177

Cel cyklu: nabranie ok. 5-6kg czystej masy

stosowane już wcześniej suplementy : BCAA, Monohydrat Kreatyny, Jablczan Kreatyny, HMB, Glutamina

Uprawiane inne sporty: Zapasy

stosowane wcześniej spalacze : l-karnityna

suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: monohydrat kreatyny, HMB (mam tego na jakies 20dni)

ilość dni wolnych od kreatyny: jestem w trakcie brania

przewidziane finanse na cykl: 300zl

uwagi i sugestie: widac wyzej
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 498


z przodu
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 498


plecy spinka :D
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 498


plecy luz :D
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 498


tric... :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 498


ostatnia fotka z przodu. Jak bedzie jakies jeszcze trzeba pisac.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 498


ostatnia fotka z przodu. Jak bedzie jakies jeszcze trzeba pisac.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 137
No ładnie wyglądasz..Niezłe fotki.
Naprawdę chciałbym pomóc..ale nie znam się
może ktoś Ci pomoże! pozdr.

Zmieniony przez - turbokox w dniu 2008-11-19 20:00:14

:]

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1777 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29465
na twoim miejscu skupiłbym się na klacie i brzuchu bo odstają od reszty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 498
Nie odstaja tylko tak wyszla fota .... :)tzn z klaty zadowolony nie jestem ale brzuch jest ok :) klata dosc slabo wyglada ale 110kg idzie :D
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 498
czekam juz 3 dni i 0 odezwu :( mozna tu liczyc na wasza pomoc ?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp Gain Bolic 6000

Następny temat

Suple w spadku

electro
Polecane artykuły