Szacuny
1
Napisanych postów
572
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
3582
Witam czy podczas cyklu kreatynowego mozna raz na jakis czas walnac browarka lub vodeczke jestem na cyklu od tygodnia po raz wpierwszy w zyciu i uderzylem 3 kieliszki vodeczki dzisiaj okolicznosciowo :) hehe tak mozna powiedziec i za godz. kolejna dawke kreatyny niepowinno byc problemow jake jest wasze zdanie na ten temat pzdr
Trenuj wytrwale bez odpoczynku ni chwili a sprawisz juz w pierwszej walce ze przeciwnik sie omyli !!!