SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dawkowanie Gainerka... Prosba...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 679

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 343 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6888


Witam...

Mam gainerka 5100, wiem jak go brac itp, tylko ze nie wiem w jakiej ilosci mleka POWINNO się go "rozrabiac"???

Pozdrawiam i dziekuje z gory :)

Wybieraj wielkie rzeczy, przebierając w rzeczach małych...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2007 Napisanych postów 4332 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 99107
Gainer to dodatek do diety. Wiec jesz tyle ile potrzebujesz. A lejesz tyle mleka aby dalo sie wypic. Nie ma znaczenia ile wlejesz
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 343 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6888
Wiem ze to dodatek do dietki :) Nie zawsze mam czas aby cos zjesc, wiec sobie go zakupilem :)

Dzis 100gram tego gainerka rozmieszalem w 150 ml mleka... Bardziej sie zapchalem niz na obiad... Taki budyn wyszedl :D

Czyli ilosc rozpuszczalnika nie ma wyplywu na własciwosci? :)

Wybieraj wielkie rzeczy, przebierając w rzeczach małych...

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1457 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29662
nie nie ma ;] możesz pić w takiej ilości mleka jakiej chcesz. pozd
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co teraz

Następny temat

Co Lepsze??

Shoty
Polecane artykuły