SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Krótkie Plecy (kregoslup)

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4562

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Mawashi z działu Trening w domowych warunkach.
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 187 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1021


Witam.. Problem moj polaga na tym iz mam krotkie plecy.. Co do dlugosci nog.. mam 17 lat,, na silownie chodze mniej wiecej okolo poltorej roku.. Wytarlem chyba dyski i zgniotlem je.. tak .. zbilem. Mysle. Moj ojciec jest mojego wzrostu ale ma kosc piszczelowa nizsza okolo 2cm bo mierzylem. Da sie cos z tym zrobic? Nasady kosci dlugich mam juz zrosniete.. Bylem u lekarza z przeswietleniem nadgarstka. Chcialem jeszcze urosnac ale lipa. Wziasc hgh itp. Bo wlasnie niski jestem.. a na wzroscie mi zalezy wlasnie. Jakies cwiczenia na kregoslup moze.. odstawienie silowni czy cos.. prosze o rade;/
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 187 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1021
tak jak ja - do Urody.. troche nie rozumiem co chcesz przez to powiedziec. A czy mam jakies objawy..? moze nie czytales calego artykulu (do kradama) nie mam bolu kregoslupa.. ale ma krotkie plecy
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 187 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1021


wstawie zdjecie jeszcze raz bo cos ucielo widze..
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 187 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1021
Nie wiem co jest czemu tak ucina nogi.. jak ktos ma konto na naszej klasie to moze spr na tym zdjeciu http://nasza-klasa.pl/profile/19394243/gallery/6 
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 17217 Wiek 47 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 86319
Generalnie to nogi dają naszemu ciału wzrost, wyższy ma dłuższe nogi, niższy krótsze. Taka jest generalnie zasada.
Twoje nogi są stosunkowo długie, korpus krótszy. Proces kostnienia główek stawów odnosię się właśnie głównie do wzrostu kości długich (kości podudzia, kości udowe, ramienna, kości przedramienia). Kręgosłup i urazy kręgosłupa odnoszą się nie bezpośrednio do zahamowania wzrostu, więc tu przyczyny bym nie szukał.

Druga sprawa, to jeśli faktycznie masz takie problemy z kręgosłupem to jesteś książkowym przykładem nieodpowiedzialnej młodej osoby bez wyobraźni, która bez pojęcia o tym sporcie zaczyna ćwiczyć z ciężarami.
Cierpieć z tego powodu bęziesz dopiero za kilkanaście lat, więc teraz raczej skup się na tym by pomagać swojemu kręgosłupowi, a nie kombinować jak jeszcze urosnąć.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 303 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2615
Ja jeszcze dodam od siebie ze dlugie nogi mozna miec genetycznie, ja np mezczyzna a dlugie nogi u mnie wszyscy mieli w rodzinie i przeszlo to na mnie, ale jak sie nosi ubranie i w ogole to nic tego nie widać..
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 432 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3276
podpisże sie pod słowa pana ,którego avatar otoczony jest zioloną obwódką ;]

bez pracy nie ma kołaczy

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 187 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1021
No wlasnie moge miec problemy z kregoslupem.. i po czesci swiadom jestem tego. A jak moge dbac o niego teraz? Basen.. jakies cwiczenia rozciagajace czy cos? I co z ta silownia.. odstawic ja czy moze tylko znalesc inne cwiczenia na barki..? Bo martwego ciagu nie cwiczylem nidgy.. nawet raz w zyciu.. a barki ciezarem max nie cale 30 kg
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1359 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22410
Jakbys sobie dyski wytarl jak ty to mowisz ,to wiesz co ty bys mial.To że masz tulow krotszy w stosunku do nog niczego nie dowodzi.Chodza tez takie typy nozki jak kaczuszka a tulow dlugi.Chyba lepiej miec na odwrot.Przynajmniej niewyglada to komicznie.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 187 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1021
Co by sie stalo jakbym wytarl dyski?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 303 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2615
to bys nie mial windowsa ale dzisiaj podsmie****ki robie xD

Zmieniony przez - misiekX3 w dniu 2008-11-05 21:22:38
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 187 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1021
eee.. smiechu,, heh dales mocy;p
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kregoslup szyjny

Następny temat

MEGAproblem

Shoty
Polecane artykuły