SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kregosłup piersiowy

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4197

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam problem z kregosłupem piersiowym juz od kilku lat objawia sie to tym np na siłowni robiac biceps podnosze sztange gwałtowny ruch i gdzies pod łopatka jakby miesien mi sie zabardzo napioł i mnie przytrzyma pare sekund po chwili puszcza ale wtedy pare dni bol nie mozna dotknac broda do kaltki itp
na wiosne mam najgorzej
dzisiaj np wstałem z łozka siadłem przy stoliku i schyliłem sie i z niczego znowu poczułem jakby zesztywnienie pomiedzy łopatkami
byłem juz u lekarzy kazdy mowi cos innego zdjecie rtg nic nie wykazało
byłem prywatnie to lekarz tylko kaske wzioł i powiedział musi sie pan zaprzyjaznic ze swoim kregosłupem i przestać chodzic na siłownie....
co byście mi poradzili ??Moze miał ktoś podobny problem>i podunie mi jakaś rade
za odpowiedzi z gory dziekuje
pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Powiedz u jakich lekarzy byłes (ortopedzi, rehabilitanci)? I z jakiego miasta jestes!

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
byłem u ortopedów,rehabilitantów.neurologów itp....
jestem z Katowic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
a jestes w stanie bliżej okręślic miejsce bólu i jego rodzaj (tzn. promieniuje, itp.)?

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmm...
ból jest pomiedzy łopatkami niekiedy jest mocniejszy a niekiedy słaby i tylko wyczuwalny gdy probuje dotknać broda do klatki albo gdy probuje napiać grzbiet <łopatki do siebie>bol niekiedy czuje blizej prawej łopatki
zima mam praktycznie spokoj a jak przychodzi wiosna to koszmar jeden jakiś dziwny ruch nawet nie musi być zwiazany.Dzisaj np całydzien było ok przyszedłem na siłownie i zaczełem tylko rozgrzewke bez ciezarów zwykłe wymachiwanie rekoma i juz znowu czułem jakby zesztywnienie wiec cały trening myslałem tylko o tym zeby mnie bardziej znowu nie rozbolało:(
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SAUNA-poradnik.

Następny temat

Gardło ???

WHEY premium