Niektorzy biora Shocka pod jezyk zeby lepiej czepało...
Ja sam chyba zaczne tak szamać bo już nawet 2,5 miarki mi nic nie daje.... na początku było super po 10 porcjach już sie przyzwyczaiłem i nie czuje tego co za pierwszym razem
Ja sam chyba zaczne tak szamać bo już nawet 2,5 miarki mi nic nie daje.... na początku było super po 10 porcjach już sie przyzwyczaiłem i nie czuje tego co za pierwszym razem
Spróbuj możne tez pomoże
A jak nie to jeszcze z 2-3 seryjki np podciągania i jest git 
Na serie w każdym ćwiczeniu dużo większe ciężary i krótsze przerwy miedzy nimi. Ale trzeba myśleć przy ćwiczeniach bo ja osobiście musiałem się "powstrzymywać" przed ćwiczeniem
Cykl trwa jak narazie 2 tygodnie (bez innych suplementów i żadnej diety
)


powiem tyle ze pompa masakryczna!!! nazwa shock w 100% trafna