Witam, za sobą mam 3 cykle, już robiłem na:
mono
cp
mono+nitroII
Teraz chciałbym znowu coś wziąć, co mi polecacie, myślałem o horse power, ale moze jeszcze za wczesnie troche i przed tym wziac cos innego, myslalem o storm+shock, ale słyszałem że te połączenie już nie kopie tak jak kiedyś, poza tym pobudzenia za bardzo nie potrzebuje (shock), tylko bardziej siły, no ale wiadomo wieksze pobudzenie to wieksza sila takze co myslicie czy storm + shock byłby ok, ewentualnie co innego polecalibyscie
mono
cp
mono+nitroII
Teraz chciałbym znowu coś wziąć, co mi polecacie, myślałem o horse power, ale moze jeszcze za wczesnie troche i przed tym wziac cos innego, myslalem o storm+shock, ale słyszałem że te połączenie już nie kopie tak jak kiedyś, poza tym pobudzenia za bardzo nie potrzebuje (shock), tylko bardziej siły, no ale wiadomo wieksze pobudzenie to wieksza sila takze co myslicie czy storm + shock byłby ok, ewentualnie co innego polecalibyscie
Krzysztof Piekarz

po czesci ale nie doslownie