SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co na 2 cykl??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1103

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 206 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2847
Właśnie mam dylemat czy na mój drugi cykl kreatynowy wybrać mono (vitalmaxa, czy zakupić cell pumpa. Z kasa nie jest za wesolo i narazie bym kupil ewentualnie 1 mala puche CP i ewentualniepozniej dokupil druga. ALe skolei niewiem czy na 2 cykl to nie jest za wczesnie ze stackami.
Druga sprawa - teraz troche chorowalem (mononukleoza i angina ropna) 4 tygodnie przerwy, dzis byl pirwszy trening po przerwie, pojakim czasie moge zaczacten cykl.
Staż 13 miesiecy, do diety juz wrocilem po chorobie,cel oczywisciemasa, 23 lata, 83kg, 181cm wzrostu.

Z gory dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
jesli masz siano to smiało bierz cp

mysle ze tydzien treningu i zaczynaj cykl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 852 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18301
jezeli jestes po przerwie to najpierw postaraj sie troche na sucho pocwiczyc i zniwelowac spadki formy :D , ja na twoim miejscu nie bralbym jeszcze CP zakupilbym 2 puszki CREAVOLUTION i do tego jakies bialeczko i witaminki a jak z kasa krucho to same 2 puszki .

.:: Kaito Stalowa Wola ::.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 870 Napisanych postów 3421 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30614
2xcp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 206 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2847
Tyle ze creaevolution jeszcze drozej wyjdzie. Zdecyduje sie chyba na 2xCP ewentualnie CP plus mono Vitala. Białeczko juz mam. Dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1082 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16693
kolo pisze że nie ma kasy a ty mu tutaj bierz 2 x crrevoultion jak słabo z siankiem połącz mono + cell pump i luz

Hantle, odżywki, siłka i d***** !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 206 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2847
Wielki Be ale przy takim polaczeniu potrzebny duzy CP czy mały i czy duza roznica w jakosci miesni jest przy polaczeniu CP i mono a nizeli bym jechal na samym mono i z drugiej strony, gdybym jechal na samym CP? Dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 537 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16230
poćwicz, zainwestuj w gainera a kretkę weź jak osiągniesz stagnacje a nie na początku to zupełnie bez sensu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 206 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2847
po co mi gainer skoro diete mam tak ułożona ze jest mi nie potrzebna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 206 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2847
miło być - potrzebny. A po za tym nie mialem kilkumiesiecznej pzerwy tylko 4 tygodniowa, a przed choroba czulem ze mam zastój
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 537 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16230
moim zdaniem na kretke za wcześnie 13 misięcy stażu a ty robisz już drugi cykl jeszcze po chorobie
uważam że kretkę pierwszy cykl powinien być po conajmniej roku solidnego trenigu, a nie od razu i się radocha że się stówke wycisnęlo na kretce ;)
wiecej cierpliwości
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bedzie dobrze?

Następny temat

DWA NOWE PRODUKTY VITALMAXA

WHEY premium