SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

do p Szukaly i p Ambroziaka

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2543

Nowy temat Dział zamknięty
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
mam problem kupielm kreatyne i nie wiem jak ja brac oczywiescie najpierw faza nasycenia a potem jak? raz dziennie czy dawa po 5 gr. kazdy z moich znajomych mowi inaczej.pozdarwiam

luk
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
boogie ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 6905 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 80672
Tak zrobię Sławku.
Jednak wszyscy przecież wiemy, że każda firma posiada w swoim asortymencie produkty lepsze i trochę mniej dobre.
No chyba, że jest w Twych słowach jakiś klucz.
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5177 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 43039
Faza nasycenia jest zbędna! Panowie cały czas to powtarzają!


Danone
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 881 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 8873
bez nasycenia bierz 5-6g po treningu raz dziennie a dni bez treningowe ok tej samej pory dnia co w dni treningowe
( jeli sie myle prosze o poprawainie)

gg 2210643
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3393 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 15438
The : podajesz prawidłowo!

szukala
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
to czemu na opakowani kreatyny ktora proujecie to znaczy olimpa jest napisane zeby brac z faza nasycenia.pozdarwiam

luk
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 881 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 8873
poczytaj ten dział a sie dowiesz!!

gg 2210643
...
Napisał(a)
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 9767 Wiek 5 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 23579
Luc, tą kreatynę wprowadziliśmy na rynek 5 lat temu, a wtedy nie było jeszcze badań rozstrzygających najefektywniejszą suplementację kreatyną.
Niestety, wg. polskiego prawa, nie można dowolnie zmieniać informacji na etykiecie - aby tego dokonać, należy przejść procedurę, prawie tak skomplikowną, jak cały, nowy proces rejestracyjny.

S. Ambroziak

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
boogie ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 6905 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 80672
Luk 25- wszyscy na opakowaniach podają z nasyceniem.
Ze względów marketingowych... czy jak tam to sobie nazwiesz
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1810 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 6143
nic dodac nic ujac chociaz jako pierwsi bez nasycania w reklamie dal 9z tego co widzialem) ....fitmax kilka lat temu a jak jest na etykiecie to nie wiem

CARPE DIEM

czlonek-mafia.suple.hardcor.pl

CARPE DIEM

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 7736 Wiek 45 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 42192
tak nawet w Kif´ie jest reklama fitmaxa z 2000 roku ze branie kreatyny z nasycaniem to bzdura!!! byli pierwsi to trzeba im przyznac
pamietam to bo jakos ostatno wpadla mi ona w rece

pozdrawiam

'The only thing to fear is running out of bear'
MODER DZIALU TARGOWISKO

CZERWONY HANDLARZ


Bene mori praestat, quam turpiter vivere

...
Napisał(a)
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 9767 Wiek 5 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 23579
Ja znacznie wcześniej dezawuowałem nasycenie w artykułach...!
Fitnax wprowadził swoją kreatynę, jakieś 3 lata po Olimpie. Może byli pierwsi z etykitą, ale ostatni z kreatyną. Outsiderowi zawsze łatwiej...

S. Ambroziak

S. Ambroziak

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Dział zamknięty
Poprzedni temat

Pomidory firmy olimp?

Następny temat

do SA DSz-kretayna

electro
Polecane artykuły