SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Alkohol - który najlepszy dla odchudzającego się?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22758

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3057 Napisanych postów 51893 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351395
******l chłopaku te rozkminy i idź się na***ać,
jak nie walisz gazu 7/7, to nie ma czym się martwić.


pzdr/
1

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

...
Napisał(a)
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 50 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 102587
Nie wierzę,w to co sie tu dzieje.Koniu,niech Cię **** z takim doradzaniem.
...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3057 Napisanych postów 51893 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351395
?

normalne, ludzkie podejście imo.
Ani on ani ja, jak i większość forum, nie jesteśmy na poziomie, na którym impreza raz na jakiś czas będzie miała jakieś kolosalne konsekwencję.

pzdr/

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1910 Wiek 6 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29236
Zamiast kombinować, nie pij wcale.
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
hehe no wlasnie koniu do tego ze to nie jest pakowanie, kokszenie tylko zwykle odchudzanie dlatego gosc moze sobie imprezowac tak jak my wszyscy bo nasz wyglad nie da nam kasy ;) a tak powaznie to odpoiwadam jak lubisz sobie przekasic cos podczas picia, np. kebaba to juz inna gadka, jezeli nie potrafisz sie powstrzymac chlopie to po co wogole piszesz o odchudzaniu ?? Zeby sie odchudzac, to trzeba miec silna wole i powiedziec kebabowi nie nawet po pijanemu. jezeli juz musisz cos jesc to ja kiedys jak bylem na masowce w trakcie grubszego picia jadlem serek wiejski. Nie rzygalem, a i bialka sie mniej zetnie w organizmie.Kebab z wodka to samobojstwo.

A to, że po piciu ważysz mniej to normalka, ja też tak mam 1-2kg mniej. Wydaje mi się, że to przez wodę, którą piwo wymywa z organizmu.

Jezeli masz taka wiedze o odzywianiu to radze posiedziec troche wiecej na forum, moze przeczytac jakas ksiazke, zanim ulozysz sobie diete bo kolego krzywde sobie zrobisz.

Zmieniony przez - 87michal w dniu 2008-10-17 09:32:25

Zmieniony przez - 87michal w dniu 2008-10-17 09:33:30

Zmieniony przez - 87michal w dniu 2008-10-17 09:33:47
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 17217 Wiek 47 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 86319
Nie liczcie kcal bo liczenie energetyczności gołdy mija się z celem.
Mocny alkohol upośledza pracę wątroby. Osoba która się odchudza nie powinna pić alkoholu w dużej ilości, ponieważ:
- zaburza funkce wątroby,
- łatwiej po nim złamać rygor dietetyczny,
- po zatruciu alkoholem organizm potrzebuje conajmniej 2 dni na pełne pozbycie się odpadów metabolicznych, co dodatkowo obciąża nerki.

Wychodzę z założenia, że alkohol jest dla ludzi, dlatego od niego nie stronię. Jednak jeśli mamy jakiś cel do osiągnięcia to patrzmy na nasze zachowania (w tym używki) długofalowo.

Osobiście twierdzę, że na diecie czy to masowej czy redukcyjnej można sobie pozwolić na czerowne wytrawne wino. Ja wypijam 2-3 kieliszki (po 100 ml) tygodniowo. Sporadycznie mocniejszy alkohol (whisky na lodzie) w ilości do 50 ml 2-3x/miesiąc.
Szaleństwo przy wyjątkowej okazji.
Picie na umór co weekend, zaczynając od piątku, a na niedzieli kończąc to wg mnie już nie sportowy tryb życia.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3057 Napisanych postów 51893 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351395
A to, że po piciu ważysz mniej to normalka, ja też tak mam 1-2kg mniej. Wydaje mi się, że to przez wodę, którą piwo wymywa z organizmu.

Jezeli masz taka wiedze o odzywianiu to radze posiedziec troche wiecej na forum, moze przeczytac jakas ksiazke, zanim ulozysz sobie diete bo kolego krzywde sobie zrobisz.

racja, alkohol odwadnia, stąd ubytek wagi.


pzdr/

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1163 Wiek 49 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13367
Mawashi: zależy kto co rozumie pod tym pojęciem. Dla niektórych cotygodniowa impreza w nocy z piątku na poniedziałek jest sportem

Denerwować się, to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeśli już się decydujecie to:
[https://www.sfd.pl/temat355640] - Alkohol - jak zmniejszyć skutki przedawkowania by Skalar.
[https://www.sfd.pl/temat377000] - Alkohol - jak zmniejszyć skutki przedawkowania by Rion

Ale jednak, warto wziąść pod uwagę słowa Mawashiego.

A jak jest ktoś na głodówce, je niską ilość kcal to w ogóle powinien w tym momencie zapomnieć o imprezach.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 17217 Wiek 47 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 86319
Generalnie zeszliśmy na temat tego, czy z kulturystyki żyjemy. Nie żyjemy z tego, że osiągniemy dobrą formę. To tylko i wyłącznie nasza satysfakcja. Jednak równie dobrze nikt nam nie każe tego zrobić, robimy to dla siebie.

Jeśli zaczynamy myśleć o kompromisach lub jak wpleść nasze zachcianki w rygor treningowy lub dietetyczny to świadczy o tym, że jesteśmy słabi. Budowanie masy to pikuś przy mądrym i efektywnym redukowaniu, więc jeśli się za to bierzemy to bądźmy świadomi rozmiaru wyzwania, albo się za to w ogóle nie bierzmy.

Jak poświęcimy czas i pieniądze na redukcję, a robimy to tylko dla swojej satysfakcji to przy odpuszczeniu sobie tej satysfakcji nie osiągniemy. Czysty reachunek ekonomiczny i pytanie: po co to tak naprawdę robię i co chcę osiągnąć.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DIETA DO SPRAWDZENIA(plisss...)

Następny temat

Mam do was prozbe !!!

electro
Polecane artykuły