SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Który pulsometr? Dla amatora.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3203

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 724 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4231
http://allegro.pl/item421524540_ekskluzywny_pulsometr_stal_szlachetna_nowy.html

http://allegro.pl/item421257779_najnowszy_pulsometr_bez_zbednych_paskow_hit.html


http://allegro.pl/item417242574_zegarek_pulsometr_stoper_timer_20_zl_promocja.html

Zaznaczam, że maja one być tanie i dla amatora, chce tylko utrzymywać stały puls podczas biegania. Z góry thx

"Prawdziwego mężczyznę poznasz po butach, zegarku i manierach... reszta jest zbędna"

"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami
własnej osobowości" - Terry Pratchett

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie znam się na pulsometrach ale napiszę Ci co myślę.
Jeśli chcesz trzymać stał puls i domyślam się że chodzi Ci o biegi długodystansowe to sam sobie wyrobisz tempo w jakim będziesz biegł, przy nich pulsometr może i się przyda... Chociaż ze wzrostem wytrenowania tętno będzie ulegało zmianom ze względu na adaptację do wysiłku (m.in. rozwój mięśnia sercowego). Jeśli tylko do tego to ok, jednak do krótkich podbiegów, średnich, skipów, sprintów raczej będzie zbędny.
Nigdy nie używałem pulsometra, zapytaj na bieganie.pl - Tam Ci doradza który jest najlepszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 6774 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50473
Najtańszy Donnay mam od 2 lat i się sprawdza. Kosztował niecałe 20 zł. Pasek od Donnaya pasuje do droższych pulsometrów. Odczyty praktycznie nie różniły się od pulsometrów powyżej 100 zł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 724 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4231
Chodzi mi o biegi długodystansowe. Chce utrzymywać puls na spalanie tłuszczu, albo większy na wydolność. Chce mieć kontrole nad pulsem. Jaki donnay? Czy bez tego pasa wokół klatki piersiowej, które puls mierzą w pasku od zegarka, są dobre?

Zmieniony przez - mjrKupricz w dniu 2008-08-19 15:51:34

"Prawdziwego mężczyznę poznasz po butach, zegarku i manierach... reszta jest zbędna"

"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami
własnej osobowości" - Terry Pratchett

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 136 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3865
Donnay
chodz teraz nie dziala, chyba przez baterie, nie mam czasu wymienic
to sprzecik profesjonarny
dwa lata temu, jakos w wakacje spotkalem kumpla i gadal ze kupil sobie pulsometr do biegania
kupil go na nowowiejskiej, niedaleko politechniki warszawskiej

wygladal tak samo jak moj donnay, mial tylko inna nazwe firmy z przodu wypisana
nie wierzyl, to mu pokazalem cale pudlo z tym co dostalem
i okazalo sie ze przeplacil pieciokrotnie

mi sie donnay swietnie sprawdzil
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 198 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2450
też szukałam pulsometru/krokomierza, co prawda z innej półki ale przeczytałam w internecie sporo opinii, jeżeli chodzi Ci tylko o tą jedną funkcję to nie ryzykujesz nic wydając 20zł na aukcji (można tutaj wklejać linki? :/) tym bardziej, że ktoś pisał, że pomiary się nie różnią
z tego co ja się naczytałam to opinie są różne i wiele znalazłam takich, że jak nie potrzebujesz sprzętu profesjonalnego to kup ten na, który Cię stać po prostu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jakie warzywa

Następny temat

Pomoze mi ktos ulozyc mi diete na mase??

Wiecej