SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Do przodu--->

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 977

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 100
A wię w miarę układam diete( 4-5 posiłków, uwzględniam 10 zasad(staram się), czasem w diecie dopuszczam sie dnia grzesznego tzn wcinam np. bakalie, rodzynki, orzechy. Spokojnie rozkrecam organizm-ustabilizowałam dzien, pory treningów i tak: zaczełam od aerobów(ps duzo tancze) i pilatesa- moim celem jest profilowanie sylwetki. Od dziecka uprawiam sporty ale teraz jest to ogarnięte-dyscyplina+dieta+regularność+to co lubie czyli taniec:)
Na bieżąco rozciagam się, trenuje wytrzymałość, i wzmacniam mięśnie( i mam nadzieje ze podciągna sie niektóre np polsladki:D

A teraz pytania do Was:)
zależy mi na brzuszku i pozbyciu się boczków(mam niewielkie ale sa), jednak moj problem jest wyjątkowy: boczki to stres-spłyca mi sie oddech jak sie denerwuje i czasem nie umiem go opanowac wiec to jest moj defekt:X :/ Co mam zrobic zeby sie tak nie blokowac, bo własnie wowaczas pojawiaja mi sie boczki:((((

Prosze Was równiez o podanie cw na brzuszek(boczki) i posladki
Dziekuje))
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 100
Przepraszam ale nie wiedziałam ze kilka usmiechow to jest o k....a nie to mialam na mysli....
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19714
Nie chcę łamać regulaminu... Ale po co ćwiczyć samą dupę i brzuch?


ABS 2, poczytaj o tym.


PS. Cwicz całe ciało a nie dupę Cwicząc ją na siłce - powiększysz mięśnie. Więc i dupa będzie większa :)


Co do boczków to biegaj godzinę dziennie.


pozdro
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kto pomoze ułożyc plan treningowy?

Następny temat

trening na sile i mase

Shoty
Polecane artykuły