SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Czy to dobra dieta? Co o niej sądzicie!?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1111

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30
Cześć.
Mam dietę na 3200kcal (ektomorfik a właściwie pomiędzy mezomorfikiem) i ją trochę pozmieniałem. Powiedzcie mi czy jest odpowiednie ułożona.

I posiłek

płatki owsiane 70g
mleko 400g
ser biały półtłusty 100g
banan
sok marchwiowy

II posiłek
pieczywo razowe 100g
szynka z indyka 50g
margaryna miękka 10g
jabłko

III posiłek

filet z kurczaka 100g
oliwa z oliwek 15g
ryż 100g
surówka z kapusty białej 200g
olej słonecznikowy 10g
banan
jakiś kompot lub sok jabłkowy

IV posiłek

jaja 80g
pieczywo razowe 150g
margaryna miękka 10g
jogurt naturalny
pasta z tuńczyka 50g
sok grejpfrutowy
banan

z góry dzięki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4922 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21884
Jak na moje oko to kalorie są ok tylko rozłóż to co masz na V posiłków. Niech masa będzie z Tobą

Jedz synku jedz, bo czasem grama brakuje do kilograma

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30
dzieki za rade
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4922 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21884
Spoko

Jedz synku jedz, bo czasem grama brakuje do kilograma

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30
to co moge wrzucic jeszcze według ciebie i gdzie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1039 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15123
podaj ile masz bialka , wegli i tluszczu
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4922 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21884
To samo mu na gg napsiałem

Jedz synku jedz, bo czasem grama brakuje do kilograma

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czemu siły brak?

Następny temat

Mała dyskusja?

Shoty
Polecane artykuły