Cześć, Jestem instruktorem na swojej siłowni w Warszawie, mam wam do zaoferowania jeden z moich pomysłów który testowałem sam jak i moi podopieczni.
Jest to dobra sprawa dla tych którzy mają problemy z klatką piersiową tzn. idzie im ona marnie, w którymś momencie się zatrzymała w rozwoju, bądź jej niema . . . ?
Do sedna:
3 serie rozpiętek po 12 ruchów (rozgrzewka, wstepne zmęczenie)
4 serie na ławce płaskiej robimy 10 8 6 (tak jak byśmy pomineli pierwszą serie) w 4 serii robimy 10 powtórzeń ciężarem odpowiadającym pierwszej serii
tak samo robimy na ławce skośnej
ściąganie linek 4 x 15-20 ruchów
Jeżeli zrobisz ten trening na 100% swoich możliwości to gwarantuje Ci ze nie pożałujesz !
Jest to dobra sprawa dla tych którzy mają problemy z klatką piersiową tzn. idzie im ona marnie, w którymś momencie się zatrzymała w rozwoju, bądź jej niema . . . ?
Do sedna:
3 serie rozpiętek po 12 ruchów (rozgrzewka, wstepne zmęczenie)
4 serie na ławce płaskiej robimy 10 8 6 (tak jak byśmy pomineli pierwszą serie) w 4 serii robimy 10 powtórzeń ciężarem odpowiadającym pierwszej serii
tak samo robimy na ławce skośnej
ściąganie linek 4 x 15-20 ruchów
Jeżeli zrobisz ten trening na 100% swoich możliwości to gwarantuje Ci ze nie pożałujesz !
Krzysztof Piekarz

