Szacuny
6
Napisanych postów
174
Wiek
35 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
1631
zakupilem Ester Kreatyny Vitalmax`u i na etykiecie pisze ze mam brac 1 tabletke przed siłownia a druga zaraz po. Ale pisze tylko o dniach treningowych. Co z dniami nietreningowymi?? Prosze o pomoc
Szacuny
14
Napisanych postów
1550
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
20747
ja bym brał na Twoim miejscu po 5 capsów w porcji to będziesz miał 4 g i w sumie styknie, a w dzień nietreningowy brałbym tylko 1 porcję rano, a w treningowy tak jak pisałeś
Szacuny
6
Napisanych postów
174
Wiek
35 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
1631
czyli co bo sie juz pomieszalem calkiem?? 1 rano w NT i 1 przed i 1 po treningu w DT ?? jesli bede bral te mniejsze dawki to co? efekty beda tylko gorsze ?? wytlumacz mi to jasno jakos:D pozdrawiam:D